خانه ۳.۸ میلیون دلاری مرد آهنی

۷
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
رابرت داونی جونیور ، معروف به مرد آهنی، بیش از هر زمان دیگری با خرید خانه جدیدش توجه‌ها را به خود جلب کرده است.
دکوراسیون خانه رابرت داونی جونیور

رابرت داونی جونیور (Robert.Downey.Jr) وقت خود را برای سرمایه گذاری در خانه‌های جدید می‌گذارد خانه های وی هر کدام در دو طرف سواحل ایالات متحده است. اما این بار یک عمارت ۳.۸ میلیون دلاری مالیبو (malibu)‌، کالیفرنیا است، این عمارت یک طبقه که در سال ۱۹۷۲ ساخته شده است و در سال ۲۰۱۷ خریداری کرده است. مجله دلتا در این مطلب دکوراسیون خانه رابرت داونی جونیور را برای شما گردآوری کرده است.

دکوراسیون خانه رابرت داونی جونیور

دکوراسیون خانه رابرت داونی جونیور

دکوراسیون خانه رابرت داونی جونیور به سبک مدرن طراحی شده است. در این خانه سه اتاق خواب و سه حمام وجود دارد که در مجموع ۳،۴۰۰ فوت مربع از فضای خانه را شامل می‌شود . این خانه دارای ۳ تخت و ۳ حمام است که کاملاً مطابق با استانداردهای رابرت داونی جونیور ساخته شده است. در کنار این فضاها این خانه دارای منظره‌ای بسیار زیبا از تالاب مالیبو است.

خانه مالیبو رابرت داونی جونیور

خانه او دارای یک حیاط پشتی با تمام مواردی که یک فرد مشهور به آن احتیاج دارد، مانند استخر، وان آبگرم، گودال آتش، یک منطقه تفریحی و حتی فضای سبز برای مینی گلف است.

این خانه با مساحت ۳،۳۸۴ فوت مربع در صخره ای آفتابی قرار گرفته که از بسیاری از اتاق‌ها چشم انداز خیره کننده آب وجود دارد.

دکوراسیون خانه رابرت داونی جونیور

در دکوراسیون داخلی خانه وی در اتاق نشیمن، دیوارهای شیشه‌ای جمع شونده وجود دارد که از وجود نور در همه جا اطمینان حاصل شود.

پیشنهاد مطالعه: می‌توانید مطلب دکوراسیون خانه کریستیانو رونالدو در مادرید را در مجله دکوراسیون دلتا مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

در منزل دکوری‌های زیبا بسازید

همچنین بخوانید: پاک کردن انواع لکه بر‌ روی فرش نقاشی زیبا خلق کنیم در ساخت دکور منزل خلاق …