خانه مد و زیبایی سر خودتان کلاه بگذارید و خوشتیپ شوید

سر خودتان کلاه بگذارید و خوشتیپ شوید

۰
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
تابستان و زمستان فرقی نمی‌کند، کلاه‌ها هم می‌تواند شما را خوشتیپ‌تر کنند و هم کاربردهای ویژه‌ای داشته باشد.
ست کردن کلاه با لباس 

سر خود کلاه بگذارید تا خوشتیپ‌تر شوید! چرا از کلاه استفاده نمی‌کنیم؟ چون ممکن است استایل را بیش از حد شلوغ نشان دهد یا چون نمی‌دانیم آن را چطور با بقیه‌ لباس‌ها باید ست کنیم. برای ست کردن کلاه با لباس ‌ها اولین گام این است که بدانید چه استایلی می‌خواهید داشته باشید. با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید.

کلاه زنانه

استفاده از کلاه در بسیاری فرهنگ‌ها جایگاه ویژه‌ای دارد. سالیان پیش کلاه به عنوان یک بخش از لباس مردان و زنان ایرانی محسوب می‌شد. کلاه زنانه نیز از محبوبیت ویژه‌ای برخوردار بود. در ایران کلاه‌های کلاسیک و فرنگی در میان خانم‌ها با طبقات اجتماعی متفاوتی ظاهر می‌شد اما کم‌کم کلاه زنانه از پوشش خانم‌ها حذف شد. در غرب هم مدل پوشش‌ها با گذشت زمان تغییر کرد. در خانواده‌های سنتی و اروپایی همچنان کلاه نقش ویژه‌ای دارد. نمونه آن خانواده سلطنتی بریتانیا است.

انتخاب و ست کردن کلاه با لباس 

انتخاب‌ها را به چند مدل کلاه معمولی محدود نکنید، خانم‌ها می‌توانند از مدل‌های مختلف کلاه برای استایل‌های متفاوت از اسپرت گرفته تا مهمانی استفاده کنند.

کلاه لبه‌دار انتخابی شیک

همه‌ احتمالا حداقل یک بار استایل اسپرت را با کلاه کپ زنانه تجربه کرده‌اند، اما کلاه لبه‌دار مخصوص سلیقه‌های خاص است. آن را با یک استایل زنانه برای مهمانی رسمی ست کنید، مثلا با دامن و تاپ یا پیراهن!

ست کردن کلاه با تیپ اسپرت 

کلاه کپ برای یک تیپ اسپرت دخترانه انتخاب مناسبی است، آن را با شلوار جین، کفش کتانی و تیشرت ست کنید.

ست کردن کلاه با لباس اسپرت

ست مجلسی با کلاه لبه‌دار

رنگ پیراهنی که انتخاب می‌کنید بهتر است با رنگ زمینه‌ کلاه همخوانی داشته باشد. رنگ‌های روشن برای استایل تابستانی مناسب‌تر و رنگ‌های تیره برای زمستان. با یک کیف مجلسی دستی کرم رنگ استایل را کامل کنید.

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه «این لباس‌ها را از گرما به سرما ببرید!» بخش مد و فشن دلتا را دنبال کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

راهنمای کامل خرید انواع کفش مردانه

کفش‌ها همراهان جدایی ناپذیری که در بیشتر لحظات زندگی و خاطرات خوب و بد همراهی‌مان می‌کنند.…