رمانتیک‌ترین مقاصد برای ماه عسل در ایران

۱۲
1
زمان مطالعه: 3 دقیقه
بی‌شک ماه عسل را می‌توان یکی از فراموش‌نشدنی‌ترین خاطره‌های زندگی هر عروس و دامادی به حساب آورد. شما می‌توانید با انتخاب یک مقصد مناسب، لذت و شیرینی این سفر را چندین و چند برابر کنید.
رمانتیک ترین مقاصد مناسب ماه عسل

اگر قصد دارید کاری کنید تا این سفر تا ابد در خاطر شما باقی بماند، می‌توانید به راحتی با انتخاب یک مقصد رمانتیک به این هدف دست پیدا کنید. خوشبختانه ایران مملو از شهرهای زیبا و خاص است که می‌توانید با سفر به آن‌ها، لحظات لذت‌بخش و فوق‌العاده‌ای را تجربه کنید. در این مطلب از مجله دلتا قصد داریم رمانتیک ترین مقاصد مناسب ماه عسل در ایران را به شما معرفی کنیم.

ماه عسل در شمال ایران

یکی از مقاصد فوق‌العاده برای ماه عسل، سفر به شهرهای شمالی ایران است. تماشای طلوع و غروب خورشید در کنار ساحل، یکی از فعالیت‌های شگفت‌انگیز و عاشقانه‌ای است که می‌توانید در طول سفر خود به شمال کشور انجام دهید.
شمال ایران از رمانتیک ترین مقاصد مناسب ماه عسل

سفر به شیراز در بهار

یکی دیگر از مقاصد رمانتیک برای ماه عسل، سفر به شهر زیبای شیراز است. برای اینکه سفر شما عاشقانه‌تر شود، فصل بهار، بخصوص ماه فروردین یا اردیبهشت را برای سفر به شیراز انتخاب کنید. شما می‌توانید از جاذبه های توریستی شگفت‌انگیز این شهر مثل مقبره حافظ، سعدی، تخت ‌جمشید، مزار کوروش، نقش رستم و… نیز دیدن کنید.
شیراز از رمانتیک ترین مقاصد مناسب ماه عسل

جزیره زیبای کیش

اگر در فصل پاییز و زمستان به دنبال یک مقصد رمانتیک برای ماه عسل هستید، پیشنهاد ما جزایر خلیج فارس هستند. کیش به عنوان گل سرسبد این جزایر، گزینه فوق‌‌العاده‌ای به حساب می‌آید. شما می‌توانید در این جزیره، غروب زیبای خورشید را در کنار ساحل خلیج فارس تماشا کرده و یا به سراغ بخش‌های تفریحی مختلف جزیره کیش بروید.
کیش از رمانتیک ترین مقاصد مناسب ماه عسل

جزیره زیبای قشم

یکی دیگر از جزایر زیبای ایران در خلیج فارس که از رمانتیک ترین مقاصد مناسب ماه عسل به شمار می‌رود، قشم است. جزیره قشم، به اندازه جزیره کیش، لوکس نیست و شما می‌توانید با هزینه کمتری به قشم سفر کرده و ماه عسل فوق‌العاده‌ای را در این جزیره تجربه کنید.
قشم از رمانتیک ترین مقاصد مناسب ماه عسل

اصفهان، شهر رویایی برای ماه عسل

برای افرادی که عاشق بازدید از جاذبه‌های تاریخی هستند، اصفهان گزینه مناسبی است. شما می‌توانید در طول ماه عسل خود به سراغ بازارهای سنتی این شهر رفته و آثار و صنایع دستی استان اصفهان را در این بازار مشاهده کنید.
اصفهان از رمانتیک ترین مقاصد مناسب ماه عسل

آذربایجان مقصد مناسب برای تابستان

آذربایجان در فصل تابستان بهشت گمشده ایران است که طبیعت فوق‌العاده خاص و زیبای آن با هیچ بخش دیگری از ایران قابل مقایسه نیست. بازدید از شهرهای دیدنی این منطقه مثل سرعین، مشگین شهر، آستارا و… می‌تواند سفر شما را لذت‌بخش کند.
آذربایجان از رمانتیک ترین مقاصد مناسب ماه عسل
پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی بیشتر با جاذبه‌های ایرانگردی،  قدیمی‌ترین کلیسای جهان در ایران را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

این قنات را جن‌ها و دیوها ساخته‌اند

اهالی قنات قصبه گناباد و همسایگان این قنات می‌گویند که براساس شنیده‌های محلی‌شان که از زما…