کت و شلوار را جور دیگری بپوشید!

۴
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
پوشیدن بارانی، ژاکت زیپ‌دار، کاپشن ساده و پالتو با شلوار مردانه‌ای که از ست کت و شلوار مردانه بازمانده، ایده خوبی است. به خصوص زمانی که بین رنگ‌ها تناسب ایجاد کرده باشید.
کت و شلوار آقایان

کت و شلوار آقایان فقط مخصوص مراسم جدی و رسمی نیست. با کمی تنوع می‌توان آن را برای موقعیت‌های متفاوت و تاثیرگذار مناسب پوشید. با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید.

کت و شلوار آقایان با یقه اسکی

با رسیدن پاییز – زمستان و موج هوای سرد وقت خرید پلیور و بلوز آستین بلند یا بیرون آوردن‌شان از گوشه کمد است. اگر می‌خواهید با استفاده از کت و شلوار مردانه و لباس‌های گرم، تاثیر خوبی روی دیگران بگذارید و به نظرشان فرد موفق و باهوشی برسید، خرید یک بلوز یقه اسکی و پوشیدن آن به همراه کت و شلوار را فراموش نکنید.

خوشتیپ در مهمانی

برای مهمانی‌های نیمه رسمی یک ترکیب ساده اما تاثیرگذار بسازید. یک تیشرت مردانه ساده و تک رنگ را در کنار کت و شلوار مردانه‌ بپوشید و یک جفت کفش رسمی یا حتی کتانی ساده را اضافه کنید. می‌توانید با کت و شلوار مردانه، تیشرت سفید را همراه کنید و با طوسی، تیشرت مشکی بپوشید.

کت و شلوار آقایان مهمانی

کت و شلوار آقایان حتی با هودی

یک سویشرت با یقه زیپ‌دار یا یک هودی را با کت و شلوار مردانه ست کنید. فقط یادتان باشد سویشرت و پولوشرت باید تک رنگ و ساده باشد. در نهایت یک جفت کتانی ترجیحا سفید را به این استایل مردانه اضافه کنید.

وقت پوشیدن بوت مردانه است!

با رسیدن پاییز و زمستان فصل واقعی این مدل کفش مردانه شروع می‌شود. فرقی نمی‌کند کت و شلوار آقایان را با تیشرت می‌پوشید یا سویشرت؛ با یک جفت نیم بوت مردانه تک رنگ استایلی جذاب می‌سازید.

مشکی بر مشکی

پوشیدن یک ست یکسره مشکی، کار پر ریسکی است، اما نه وقتی بدانید باید چه نکاتی را رعایت کنید:

  • کت و شلوار باید یک تناژ مشکی داشته باشد و یکی روشن‌تر از دیگری نباشد.
  • بهتر است رنگ بلوز، پیراهن یا هر لباس دیگری که زیر کت و شلوار مردانه می‌پوشید، روشن‌تر یا تیره‌تر از رنگ کت و شلوار باشد.
  • استفاده از پیراهن‌های مشکی با طرح‌های سفید، نقره‌ای یا طوسی می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.

در آخر

یک کت را از یک دست کت و شلوار و یک شلوار را از کت و شلوار دیگری قرض بگیرید و کنار هم قرار دهید. گاهی وقت‌ها با این کار، به طرز جالبی نتیجه خوبی به دست می‌آورید. رنگ‌هایی مثل طوسی و سرمه‌ای، خاکی و مشکی را با هم ترکیب کنید. به خاطر داشته باشید اگر کت‌تان طرح‌دار بود، بهتر است با آن شلواری ساده بپوشید.

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه «ایده جذاب برای استفاده از فضای بالای کابینت»  مجله دکوراسیون دلتا را دنبال کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

لایه‌برداری پوست با ۲ ماده خانگی شگفت‌انگیز

ترکیبات ساده‌ای مانند ماست خواص لایه‌برداری دارد، در حالی که عسل نیز در از بین بردن باکتری…