ثبت و جستجوی ملک
اپلیکیشن مجله دلتا نصب رایگان اپلیکیشن مجله دلتا
خانه مد و زیبایی با زمستان هم‌رنگ شوید!

با زمستان هم‌رنگ شوید!

۱
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
کافی است یک پالتو بلند سفید یا بارانی شیک سفید رنگ را با بوت‌های رنگی ترکیب کنید تا یک استایل خاص و رویایی برای روزهای سردی که همه غرق در لباس‌های تیره خودشان هستند داشته باشید.
رنگ سفید در استایل زمستانی

رنگ سفید در استایل زمستانی

بهتر است سرتاپا سفید نپوشید. سفید با بسیاری از رنگ‌های دیگر به خوبی ست می‌شود. برای مثال همیشه می‌توانید یک پلیور زنانه نارنجی رنگ یا نیم بوت قرمز را با رنگ سفید ست کنید. داشتن پلیور سفید، یک باید برای استایل زنانه زمستانی امسال شما است.

روی بوت‌های سفید تمرکز کنید

برای داشتن یک استایل خاص و متفاوت، بوت زنانه سفید کافی است. می‌توانید با یک نیم بوت یا یک بوت بلند سفید کار را شروع کنید، این کفش‌ها به استایل زمستانی جلوه‌ای خاص می‌بخشد. حرکت هوشمندانه‌ای که می‌توانید در استفاده از بوت زنانه سفید داشته باشید این است که کیف و اکسسوری‌های رنگی انتخاب کنید. سراغ طیف‌های متفاوت از طلایی، قرمز، مشکی و بژ بروید و اگر می‌توانید لباس‌هایی مثل پالتو یا پلیور طرح‌دار را به ست لباس‌های خود اضافه کنید. به این ترتیب به رنگ سفید بوت و نیم بوت خود رنگ و روح می‌دهید.

رنگ سفید در استایل زمستانی بوت

بارانی، کت و کاپشن

کافی است یک پالتو بلند سفید یا بارانی شیک سفید رنگ را با بوت‌های رنگی ترکیب کنید تا یک استایل خاص و رویایی برای روزهای سردی که همه غرق در لباس‌های تیره خودشان هستند داشته باشید. اگر دنبال ترندهای بیشتری برای استایل زمستانی‌ هستید باید بدانید که امسال کت‌ها و کاپشن‌های کوتاه چرم و پالتو‌های طرح‌دار هم از لباس‌های محبوب است. برای داشتن یک استایل خاص ترندهای فصل را بشناسید و قوانین استفاده از این ترندها را به خوبی بدانید.

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه «در فصل آلودگی هوا کجا سفر کنیم؟» مجله گردشگری دلتا را دنبال کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

راهنمای کامل خرید انواع کفش مردانه

کفش‌ها همراهان جدایی ناپذیری که در بیشتر لحظات زندگی و خاطرات خوب و بد همراهی‌مان می‌کنند.…

پیشنهاد سردبیر

تغییر دکوراسیون اتاق نشیمن

تغییر دکوراسیون نشیمن با یک انتخاب هوشمندانه

برای اینکه بتوانید خانه‌ای زیبا داشته باشید باید به تمام نکات و الزامات در طراحی منزل خود دقت کنید. اتاق نشیمن یکی از مهم‌ترین بخش‌های خانه در طراحی و چیدمان دکوراسیون است. در چیدمان این بخش باید تمام دقت و امکانات به کار گرفته شود تا حساس‌ترین نقطه خانه که مرکز اصلی توجهات است به بهترین نحو ممکن ساخته و پرداخته شود.

وبگردی

جدیدترین مطالب

مشاهده موارد بیشتر