خانه گردشگری در فصل آلودگی هوا کجا سفر کنیم؟

در فصل آلودگی هوا کجا سفر کنیم؟

۲
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
می‌دانستید اکسیژن خالص موجود در هوای کیش، بیشتر از دیگر جاهای دیدنی ایران است! همین موضوع باعث شده تا آلودگی هوا در کیش، کمتر از باقی مناطق کشورمان باشد.
سفر به کیش

سفر به کیش در زمستان، ارزان‌ترین فصل سفر به این جزیره است. از طرفی برای فرار از آلودگی زمستانه کلان شهرها سفر به جزیره کیش، بهترین گزینه است. با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید.
سفر به کیش در زمستان

کیش در زمستان

اگر به ایرانگردی علاقه‌مندید و از طرفی از آلودگی هم خسته شدید، بهترین گزینه برای شما سفر به این جزیره رویایی است. کیش در تمام فصل زمستان پر از روزهای بارانی است. باران‌هایی که بی‌مهابا شروع به بارندگی می‌کنند و اگر برای آن آماده نباشید در کسری از ثانیه، مثل موش آب کشیده می‌شوید. فصل زمستان کیش را به کسانی که دوست دارند در ساحل آفتابی بنشینند و موهیتو سفارش دهند، پیشنهاد نمی‌کنیم. دمای هوا بین ۹ تا ۲۲ درجه در شبانه روز متغیر بوده و هوای سرد، خنک و تمیز یکی از دلایلی است که آن را به بهترین زمان گردشگری در کیش تبدیل می‌کند. دیگر خبری از دمای ۵۰ درجه تابستان نیست و آب و هوای این جزیره عضو سازمان جهانی گردشگری معتدل است.
سفر به کیش در زمان آلودگی

خلوت ترین فصل سفر به کیش، برای افراد درونگرا

بهترین زمان سفر به کیش برای افرادی که آرامش و تنهایی در ساحل برایشان اهمیت دارد، آخر زمستان است. در اسفند از هوای خنک مروارید خلیج فارس به همراه سواحلی خلوت و هزینه‌های ارزان بهره‌مند خواهید شد. اگر وسط هفته به این جزیره بروید، ممکن است به تعداد انگشتان دستتان گردشگر ببینید. سواحل تفریحی جزیره کیش را بشناسید و در زمان سفر خود از قدم زدن روی شن‌های ساحل لذت ببرید.

پیشنهاد مطالعه: در مجله دانستنی دلتا، “حالت جدید ماده کشف شد” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

دریاچه‌ نفرین‌شده‌ای که حیوانات را سنگ می‌کند!

اتفاقاتی در این دریاچه رخ‌ داده است که ذهن هرکسی را درگیر می‌کند. همه می‌گویند رمز و رازی …