دکوراسیونی گرم برای فصل سرد سال

۱
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بهتر است با تغییر فصل، دکور خانه را تغییر دهیم، وقتی زمستان آرام آرام  شروع به خود نمایی می‌کند، وقت آن رسیده است تا با ایجاد احساس گرما در خانه فضا را دلپذیرتر کرد.
دکوراسیون گرم

بهتر است تعلل نکنید و با دکوری گرم زمستان را بگذرانید. به سراغ پارچه‌های بلا استفاده در کمدتان بروید و پارچه‌های نرم و کرکی را باز کنید و از آن‌ها در دکور خود بهره ببرید. با ما در مجله دلتا همراه باشید تا ایده‌هایی برای دکوراسیون گرم داشته باشیم.

استفاده از بافت‌های نرم و راحت

در زمستان همه به دنبال گرما هستیم. وقتی که در زمستان هوای بیرون سرد و مرطوب می‌شود شما می‌خواهید همه چیز‌های اطرافتان گرم و راحت باشد، برای همین بهتر است از بافت‌های نرم استفاده کنید. لحاف‌های سبک و پرده‌های ضخیم را از گنجه بیرون بیاورید و از آن‌ها برای تغییر محیط در خانه استفاده کنید. از بالش‌ها و کوسن‌ها برای ایجاد گرما و راحتی در اتاق خواب و فضاهای خانه استفاده کنید.

دکور گرم

ظروف شیشه‌ای برای ساخت دکوراسیون گرم

می‌توانید میوه‌های کاج، شاخ و برگ درختان و این قبیل چیزها را در ظروف شیشه‌ای شفاف قرار دهید. شما می‌توانید بطری‌های شیشه‌ای نوشیدنی و جعبه‌های شکلات‌های تمام شده را به عنوان گلدان یا شمعدان استفاده کنید. به این وسیله دکور گرم و جذاب خواهید داشت.

از پوشش فرش و قالیچه بیشتری استفاده کنید

برای تغییر دکوراسیون زمستانه می‌توانید از فرش‌های بیشتری برای پوشش کف استفاده کنید. راه رفتن روی کف پوش سرد و خشک در هوای زمستانی برای هیچ کس خوشایند نیست. شما می‌توانید با استفاده از فرش و قالیچه در خانه احساس گرمای بیشتری را به فضای خانه دعوت کنید.

دکوراسیون گرم

فضای نشیمن راحت در مقابل شومینه یا بخاری

برای دکوراسیون گرم می‌توانید یک فضای نشیمن در جلوی شومینه یا بخاری ایجاد کنید یا یک مبل راحتی یا مجموعه‌ای صندلی راحتی به همراه یک میز قهوه‌خوری در جلو شومینه یا بخاری قرار دهید. اگر به دکوراسیون سنتی علاقه‌مند هستید، می‌توانید از یک تشکچه به همراه پشتی، متکا، میز سماور و سماور در کنار شومینه استفاده کنید.

پیشنهاد مطالعه: برای دانستن شرایط اینکه نوه در چه شرایطی ارث می‌برد؟ را بدانید مجله حقوقی دلتا را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

زیباترین‌ مدل‌های لوستر برای خانه شما

لوستر سقفی از نوع کریستالی یکی از انواع آویز و لوستر شیک است. این لوسترها به کمک کریستال‌ه…