خانه دکوراسیون چطور کنج‌های خانه را تزیین کنیم؟

چطور کنج‌های خانه را تزیین کنیم؟

۵
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
احتمالا در گوشه و کنار منزلتان جاهای خالی وجود دارد که دوست دارید آن را به بهترین نحو دکوراسیون کنید.
تزیین گوشه های خالی

گوشه های خالی منزل ، اعم از سالن پذیرایی، اتاق‌ها و حتی شاید سرویس‌های بهداشتی محل مناسبی برای قراردادن وسایل مختلف و متنوع است که گاهی اوقات به خاطر نبود ایده‌های خلاقانه کاملا بیهوده رها می‌شوند. پر کردن گوشه‌های خالی اتاق با این ایده‌های ناب می‌تواند علاوه بر کاربردی کردن تمام فضاها به زیبایی آن‌ها نیز بیفزاید. در ادامه مجله دلتا با کمک روش‌هایی که گفته می‌شود می‌توان برای تزیین گوشه های خالی و بدون استفاده خانه به شما کمک کند.

تزیین گوشه های خالی خانه با ایده‌های خلاقانه

از صندلی‌هایی با پشتی‌های بلند برای گذاشتن در گوشه‌های خالی خانه استفاده کنید. با قرار دادن دوصندلی، یک میز و قالیچه‌ای زیبا درگوشه مورد نظر، جایگاهی مناسب برای استراحت، مطالعه یا کارهای دیگر درست کنید.

از میز تحریر برای تزیین گوشه‌های خالی استفاده کنید. گلدان‌ های بزرگ و پر برگ درپشت صندلی هم ایده‌ای خوبی هستند.

 طبقه‌های پایه دار به ویژه هرمی شکل، به‌خوبی در گوشه خانه جا می‌گیرد. استفاده از ظروف و گلدان‌های زیبا روی این طبقه‌ها هم مناسب است.

تزیین گوشه های خانه

اگر دکوراسیون داخلی خانه شما سبک کلاسیک دارد می‌توانید با قرار دادن بوفه و ویترین مناسب در گوشه‌ها، ظروف و گلدان‌های تزیینی را روی آن گذاشته گوشه مورد نظر را پر کنید.

از پنجره گوشه خانه هم به بهترین شکل استفاده کنید. به شرط آن که با یک کاناپه راحت، میز پیش دستی و کمد، کنار پنجره را محل آسایش و استراحت خود کنید.

از میزها کوچک در اتاق‌های نقلی می‌توانید استفاده کنید. گذاشتن این میز در اتاق خواب و قرار دادن آباژور و وسایل دیگر روی آن، دکوری مناسب است.

تزیین گوشه های دیوار

با استفاده از یک صندلی زیبا و با کمک آباژور پایه بلند، کتاب، میز عسلی زیبا و… برای تزیین گوشه های خالی منزل استفاده کرده و گوشه دنج فراهم کنید.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی با تغییر قوانین مهریه مطلب اصلاح قانون مهریه به نفع مردان است؟ از مجله حقوقی دلتا دیدن کنید.

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

نکاتی در مورد چیدمان صحیح مبلمان

چیدمان مبلمان اگر اصولی باشد باعث دوبرابر شدن زیبایی دکوراسیون منزل می‌شود، نحوه چیدمان مب…