خانه مد و زیبایی رابطه عجیب بودن استایل و زیبایی!

رابطه عجیب بودن استایل و زیبایی!

۰
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
خوش استایلی، هیچ ربطی به پوشیدن لباس‌های عجیب، آرایش‌های غلیظ، نوع خاص صحبت کردن و … ندارد. 

 ما در مجله دلتا اعتقاد داریم زیبایی در عین راحتی اتفاق می‌افتد. برای زیبایی نیاز نیست به چیزهای عجیب و غریب متوسل شوید. رفتن به مهمانی و مراسم‌های مختلف راهی است برای شاد شدن، چرا باید لذت این شادی را با پوشیدن لباس‌های نامناسب از خودتان دریغ کنید؟ با مطلب ” رابطه عجیب بودن استایل و زیبایی ” همراه باشید.

رابطه عجیب بودن استایل و زیبایی

هیکل تراشیده، کمر باریک، پهلوهای خوش تراش و شکم صاف از آن دست چیزهایی است که هر فردی به آن فکر می‌کند. زن و مرد هم ندارد، همه از هیکل زیبا استقبال می‌کنند. اما این ایده‌آل‌ها در همه وجود ندارد. پس سخت نگیرید و استایل زنانه خودتان را داشته باشید.

رابطه عجیب بودن استایل و زیبایی راحتی

کفش‌های راحت

کفش‌های نوک تیز با پاشنه‌های نازک و بلند اغلب برای مهمانی‌های دو سه ساعته مناسب است. برای این که شیک بودن را بدون پوشیدن کفش‌های نامناسب حفظ کنید، کافی است از کالج‌های چرم با‌کیفیت استفاده کنید.

اما گاهی به واسطه فرم و مدل لباس‌های مجلسی نیاز است کفشی غیر از کالج به پا کنید، یا به هر دلیلی دوست دارید با استفاده از کفش، کمی قدتان را بلندتر نشان بدهید. اگر کفش‌های پاشنه بلند راه رفتن را برای شما سخت می‌کند، بهترین گزینه استفاده از کفش های لژدار است.

همه چیز نباید ایده‌آل باشد!

نیاز نیست برای شیک بودن خودتان را به دردسر بیندازید و شادی را از خودتان دریغ کنید. پوشیدن گن‌های متعدد، لباس‌های کوچک‌تر از سایز خود، حبس کردن نفس در سینه تا آخر مراسم، نخوردن شام و … جز سخت گذشت ساعت‌های خوش، برای شما هیچ چیز ندارد. به جای این همه زحمت، کافی است لباسی که مناسب فرم و اندازه بدن است را انتخاب کنید و از راحت بودن در آن لذت ببرید.

شومیز و شلوار

به جای پوشیدن لباس‌های چسبان، تنگ و ناراحت، بهترین انتخاب برای یک تیپ کژوآل می‌تواند شلوار و شومیز باشد. جین‌های راحت و شیک با شومیزهای پارچه‌ای رنگارنگ جز بهترین انتخاب‌ها برای مهمانی‌های دوستانه است.

رابطه عجیب بودن استایل و زیبایی شومیز

خلاصی از شر سنجاق‌ها

یکی از دغدغه‌های خانم‌ها برای رفتن به مراسم‌های گوناگون مدل مو است. قطعا از نظر خیلی‌ها شنیون کردن در آرایشگاه انتخاب اول برای رفتن به یک مراسم رسمی است. اما گاهی اوقات می‌توان از این چارچوب بیرون آمد. موها را حالت داد و رهایش کرد.

در دنیای مد دیگر خبری از شنیون‌های سفت، به فرق سر چسبیده، تافت و ژل زده نیست. این روزها موهای ساده، شل و تا قسمتی آشفته می‌تواند زیبایی شما را دو چندان کند.

پیشنهاد مطالعه: در بخش ویدئو مجله دلتا “شکار ناموفق کروکودیل” را ببینید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

انواع کیف‌های زنانه برای استایل‌های مختلف

مجالس و میهمانی‌ها، خرید، پیاده‌روی روزانه، سفر، قرار عصرانه در یک کافه، قرار رسمی و محل ک…