سنجاق سینه‌‌‌‌ها به دنیای مد برگشت!

۵
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
امروزه مد زمان خاصی ندارد پس بسیاری از اهالی دنیای مد از این آیتم وینتیج و سلطنتی به سبک مدرن استفاده می‌کنند
سنجاق سینه ‌ها

سنجاق سینه‌ها معمولا سنگ‌ها و مهره‌هایی است که با تکنیک‌های مختلف کنار هم یا روی قطعه‌ای از یک متریال خاص مثلا چوب، طلا یا نقره قرار می‌گیرد. این مهره‌های کنار هم، زمانی که یک شکل زیبا را به تصویر کشیدند به یک سنجاق وصل می‌شوند. برندهای پرادا، مارک جکوبز و بلنسیاگا، در فشن‌شوهای خود سنجاق سینه ‌ها را به دنیای مد بازگرداندند. مطلب “سنجاق سینه‌‌‌ ها به دنیا مد برگشت” مجله اینترنتی دلتا را از دست ندهید.

محل دقیق قرارگیری سنجاق سینه کجاست؟

در استایل‌های رسمی سنجاق سینه فقط در سمت چپ قرار می‌گیرد. مگر این‌که دلیل قانع‌کننده‌ای برای سمت چپ نبودن این اکسسوری وجود داشته باشد.

سمت چپ! خواستگاه سنجاق سینه؟

قدیمی‌ها می‌گویند که سنجاق سینه‌ ها از طرف عشاق به معشوق هدیه داده می‌شدند و این سمت چپ قرار گرفتن، ارتباط قلبی آن‌ها را بیشتر می‌کرده است.

سنجاق سینه ‌ها سمت چپ

سنجاق سینه و استایل‌های مختلف

شاید سنجاق سینه شما را به یاد استایل‌های رسمی و سلطنتی بیندازد!

بی دلیل هم نیست. این اکسسوری خاص چیزی نیست که همه به سراغش بروند. کسانی که به استایل زنانه خود فکر می‌کنند و به جزییات توجه دارند از آن استفاده می‌کنند. اما مثل قبل لازم نیست حتما جزئی از خاندان سلطنتی باشید تا از آن استفاده کنید.

• سنجاق سینه را برای داشتن ظاهر کلاسیک به سینه‌ بلوز خود بچسبانید.

• برای تاکید بر یقه از این اکسسوری خاص و منحصر‌به‌فرد استفاده کنید. از طرفی هم می‌توانید سنجاق سینه‌‌های یکسانی را در دو طرف یقه بکار بگیرید و یک یقه‌‌ قرینه‌ زیبا بسازید.

سنجاق سینه ‌ها یقه

• سنجاق سینه خود را روی یک ژاکت بافتنی بچسپانید تا استایل و راحتی را با هم مخلوط کند. وقتی هوا سرد می‌شود نمی‌توان از ژاکت‌های گرم دست کشید. ژاکت شما به یک سنجاق سینه احتیاج دارد تا بدرخشد.

• اگر در محل کار و مهمانی‌های رسمی از کت و شلوار استفاده می‌کنید، یک سنجاق سینه استایل شما را خاص می‌کند.

• گاهی اوقات ما به استایل‌های ساده‌ جذاب احتیاج داریم. یعنی نیاز داریم تا شیک و خاص به نظر برسیم اما جوری هم به نظر نیاید که ساعت‌ها است که برای استایل‌مان زحمت کشیده‌ایم.

• دستمال گردن و سنجاق سینه برای زیبایی و محکم کاری. دستمال گردن به تنهایی استایل شما را تکمیل و زیبا می‌کند. اما اگر بستن آن برای شما دشوار است از یک سنجاق سینه کمک بگیرید.

• به کیف ساده‌ خود یک سنجاق سینه مناسب بزنید و آن را از سادگی دربیاورید. سنجاق سینه ‌ها را فقط با کاربرد اسمشان به کار نگیرید. خلاقیت به خرج بدهید.

پیشنهاد مطالعه: برای شناخت بیشتر ویروس مطلب «علائم گوارشی ویروس کرونا چیست؟» را در مجله سلامتی دلتا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

هرگز در اولین قرار عاشقانه این‌گونه لباس نپوشید

آقایان و خانم‌ها هر دو برای اولین قرار سعی در بیشترین تاثیرگذاری دارند. زیرا طبق گفته‌ روا…