خانه دکوراسیون چگونه پرده را با رنگ مبل و فرش ست کنیم

چگونه پرده را با رنگ مبل و فرش ست کنیم

۴
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
زیباتر شدن فضای منزل برای همه بسیار مهم می‌باشد از این رو ست کردن لوازم منزل از اهمیت بسیاری برخوردار است .
ست کردن پرده با فرش

برای هماهنگ کردن یا ست کردن اتاق پذیرایی یا نشیمن خود، خوب است که اصول و نکاتی که مربوط به ست کردن پرده با فرش است را به خوبی فرا بگیرید. چرا که ست کردن پرده با فرش نقش و اهمیت به‌سزایی روی زیبایی و جذابیت دکوراسیون داخلی خانه‌ شما دارد. وقتی که فرش و پرده باهم ست شوند، دکوراسیون کلی خانه متوازن و متعادل به نظر می‌رسد. ما در این مطلب از مجله اینترنتی دلتا می‌خواهیم با توجه به رنگ‌ها و طرح‌های احتمالی، به شما بگوییم که چطور پرده و فرش را باهم ست کنید.

طرح و بافت در دکوراسیون منزل شما

اگر می‌خواهید که فضای صمیمانه‌تری را تجربه کنید از پرده‌ها و فرش‌های طرح دار در دکوراسیون منزل‌تان استفاده کنید، می‌توانید پرده‌هایتان را از پارچه‌های طرح دار انتخاب کنید.

تکنیک‌های ست کردن پرده با فرش

فرش ها تکمیل کننده زیبایی دکوراسیون داخلی منزل شما

برای فرش‌ها می‌توانید از رنگ‌های پارچه و کوسن‌های مبلتان الهام بگیرید. از فرش‌های روشن نترسید درست است که در نظر اول تمیز کردن آن کاری دشوار به نظر می‌آید اما نمی‌توان از جلوه و زیبایی که به دکوراسیون داخلی منزل‌تان می‌بخشند به سادگی گذشت.

ست کردن فرش با مبلمان

فرش ایرانی تاثیری متفاوت در دکوراسیون منزل شما

فضای اتاق‌تان را از کسالت و بی‌روح بودن خارج کنید. بهترین گزینه استفاده از فرش‌های پر‌نقش ایرانی با رنگ‌های بسیار شاد است. فضاهایی را که اغلب دکوراسیون کرم و قهوه‌ای دارند را با فرش‌های ایرانی زیباتر می‌کنند و برای این که فضا جذاب‌تر باشد می‌توانید از کوسن‌هایی زیبا با نقش مایه‌های همان فرش استفاده کنید. فرش ایرانی پر‌نقش و نگار و پر از رنگ است سعی کنید در کنار آن از پارچه‌های ساده‌تر استفاده کنید تا فضا سنگین و شلوغ نشود.

برای خواندن مطالب مفید دکوراسیون به مجله دکوراسیون دلتا مراجعه کنید.

پیشنهاد مطالعه: برای برسی نکات بیشتر مطلب ست کردن پرده و فرش در دکوراسیون را از دست ندهید.

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

ایده‌هایی برای جداسازی فضای خانه

جداسازی فضای خانه کار بسیار ساده‌ای است. تنها با کم و زیاد کردن چند المان ساده به خانه مثل…