خانه همه عناوین خرید آپارتمان با ۲۰۰ میلیون تومان در شمال تهران!

خرید آپارتمان با ۲۰۰ میلیون تومان در شمال تهران!

۱
5
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

خرید آپارتمان یکی از مهم ترین اقدامات در زندگی اقتصادی خانوار و از مهم ترین فعالیت های مالی در طول حیات هر فرد معمولی به شمار می رود. بدیهی است که برای دست زدن به چنین اقدامی، داشتن یک برنامه راهبردی درکنار تحقیق و اخذ مشاوره کاملا ضروری است.

برای مثال اگر کسی هم اکنون دارای ۲۰۰ میلیون تومان پول نقد بوده و درآمد متوسطی هم داشته باشد، در نگاه اول شاید اصلا به فکر خرید آپارتمان در مناطق شمالی تهران نباشد؛ اما واقعیت این است که چنین چیزی امکان پذیر است.

استفاده از قابلیت ها وامکانات موجود مثل وام مسکن، سرمایه گذاری های خاص در راستای خرید ملک و چند حرکت سنجیده اقتصادی، این امکان را به دارندگان مبالغ نقدی نه چندان زیاد می دهد که بتوانند حتی در بهترین نقاط تهران آپارتمان قابل قبولی خریداری نمایند.

در ادامه این مطلب، برخی از آپارتمان های مناسب با این استراتژی خرید خانه را از وب سایت ملکی جهانی دلتا برای شما استخراج و معرفی کرده ایم که می تواند راهگشا باشد.

در هریک از این ملک ها، مثلا با فرض داشتن مبلغی در حدود  ۲۰۰ میلیون تومان پول نقد، با اخذ وام ۱۸۰ میلیون تومانی صندوق پس انداز مسکن یکم به راحتی می توان اقدام به خرید این آپارتمان ها کرد.

آپارتمان هایی که با وام مسکن ۱۸۰ میلیون تومانی در شمال تهران می توان خرید:

منطقه ۱ تهران

https://goo.gl/mMzSPR

منطقه ۲ تهران

https://goo.gl/AtRjxz

منطقه ۳ تهران

https://goo.gl/jXMJSm

بیشتر ببینید در همه عناوین

همچنین بخوانید

کاهش معاملات در بازار مسکن

دو افت ماهیانه تعداد معاملات در بازار مسکن از کاهش توان خرید و افزایش ریسک فروش آینده نشأت…