ایده‌های جالب برای دکوراسیون اتاق

۲
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اتاق خواب خصوصی‌ترین بخش در هر خانه‌ای است و دکوراسیون داخلی آن می‌تواند روی روحیه افراد تاثیرگذار باشد.
تزیین ساده اتاق خواب

اتاق خواب یکی از بخش‌های مهم منزل است که باید به دکوراسیون آن اهمیت ویژه ای داد، برای تزیین ساده اتاق خواب باید نکاتی را مانند انتخاب رنگ، سبک چیدمان، نورپردازی و …رعایت کرد که در این بخش از مجله دلتا شما را با این نکات آشنا می‌کنیم.

بعضی قسمت‌های دیوار را متفاوت رنگ بزنید

روی قسمت‌های رنگ شده دیوار وسایل تزیینی آویزان کنید. می‌توانید در آن قسمت مجسمه قرار دهید یا اگر فضایی مانند طاقچه ایجاد کردید، داخل آن گلدان معمولی را گذاشته و ظاهر زیبا و مهیج ایجاد کنید.

 تزیین اتاق خواب دخترانه

قسمت مرکزی دیوار را با قاب تزئین کنید

برای تزیین ساده اتاق خواب می‌توانید شکل دیوارهای مسطح را تغییر دهید، از قاب استفاده کنید و آن را روی نقطه مرکزی دیوار بزنید. می‌توانید یک قاب یا حتی بیشتر آویزان کرده و یک میز کوچکی را جلوی آن‌ها قرار دهید و عکس‌های مختلف را روی آن مرتب بچینید و با استفاده از یک لامپ یا آباژور آن‌ را نورپردازی کنید.

رنگ ها را با هم تلفیق کنید تا یک اثر هنری خلق شود.

در یک محیط بی‌رنگ، قاب‌های رنگی وقتی روی دیوار نصب شود جلوه‌ای تازه به محیط می‌بخشد. کوسن‌های رنگی روی مبل برای تزیین ساده اتاق خواب کاربرد زیادی دارند. برای یک طراحی گرافیکی زیبا، قاب‌های سیاه و سفید مات و آویزان کردن آن‌ها در امتداد یک خط روی دیوار بسیار تاثیرگذار است. تابلوها باید دقیقا در یک خط باشد تا هرکسی وارد اتاق می‌شود متوجه آن شود و این چیدمان نظر او را جلب کند.

تزیین اتاق خواب

استفاده از قفسه برای تزیین ساده اتاق خواب

فضای اتاق را به جای جدا کردن آن از وسط، طوری که نور اتاق گرفته شود، با قفسه‌های خیلی ساده به دو قسمت تقسیم کنید. اگرچه شما می‌توانید هر کدام از طبقه‌های قفسه را با یک وسیله پر کنید، اما ممکن است کمی شلوغ به نظر برسد. درعوض، با خالی گذاشتن بعضی از قفسه‌ها توجه به وسایلی جلب می‌شود که شما برای چیدمان انتخاب کرده‌اید.

پیشنهاد مطالعه: برای داشتن اتاقی زیبا مطلب ایده خلاقانه برای داشتن یک اتاق خواب آرامش‌بخش را از دست ندهید.

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

۷ ایده جذاب چیدمان نشیمن باریک

فکر می‌کنید چیدمان نشیمن باریک کار سخت و غیرممکنی است؟ فکر می‌کنید اگر نشیمن باریکی داشته …