برج لندن، محل زندگی ارواح مشهور دنیا!

۶
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
برج لندن بیش از ۹۰۰ سال برای محافظت از پایتخت پابرجا بوده است. امروزه این برج از جاذبه‌های مهم گردشگری لندن به حساب می‌آید.
برج لندن

برج لندن ، در اصل «قصر سلطنتی علیاحضرت و قلعه نظامی برج لندن» نام دارد. این قلعه در اواخر سال ۱۰۶۶ توسط ویلیام فاتح (William The Conqueror) ساخته شد و ۱۲ سال بعد، برج سفید (The White Tower) را به آن اضافه کرد. قرن‌هاست که برج لندن به عنوان اقامتگاه سلطنتی، اسلحه‌خانه، خزانه، ضرابخانه‌ سلطنتی، اداره‌ اسناد، باغ وحش و محل نگهداری جواهرات سلطنتی، به کشور انگلیس خدمت کرده است. با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید تا با این جاذبه گردشگری تاریخی بریتانیا آشنا شوید.

برج لندن، محل زندگی ارواح بیش از ۹۰۰ سال از ساخت برج لندن توسط ویلیام فاتح می‌گذرد. برج لندن یکی از مشهورترین ساختمان‌های متروکه‌ بریتانیا است که علت شهرت آن به دلیل اعدام‌ها، قتل‌ها و شکنجه‌هایی است که هزاران سال در پشت این دیوارها صورت گرفته است و گفته می‌شود ارواح این افراد هنوز در این مکان حضور دارند. ارواح مربوط به افراد مشهوری‌ست که گفته می‌شود در این برج زندگی می‌کنند. در میان این ارواح، توماس بکت، اسقف اعظم کانتربری هم هست که به گفته مردم محلی چندبار در نزدیکی دیوار داخلی قلعه دیده شده است. این مکان یکی از جاذبه های توریستی گردشگری وحشت قرار دارد.

برج لندن، برج روح زده

شاید یکی از معروف‌ترین ارواح پادشاهانی که در این برج ساکن است، روح ملکه آن بولین است. وی در سال ۱۵۳۵ اعدام و سر از بدنش جدا شد. گفته می‌شود که روح بی سر او در این برج سرگردان است. در هر حال وجود یا عدم وجود این ارواح در این برج انقدرها مهم نیست. مهم‌ترین موضوع باور مردم این منطقه است که اعتقاد دارند این ارواح در برج ساکن هستند.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی بیشتر با جاذبه های گردشگری بریتانیا، “لندن، گردش در شهر «ترین» ها” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

در این روستای عجیب هیچ جاده‌ای وجود ندارد

اگر زمانی خواستید یک جای رویایی مثل مکان‌هایی که در کتاب‌های داستان خوانده‌اید را ببینید، …