چگونه تیپ جین بزنیم؟

۱
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
وقتی نوبت به ست کردن لباس‌های جین می‌رسد، باید تا حد امکان ست را به روز نگه دارید.
چگونه تیپ جین بزنیم

ممکن است ساختن یک ست جین در نگاه اول ساده به نظر برسد. اما جذاب شدن یک تیپ جین زنانه یا مردانه نکات مهمی دارد که اگر آن‌ها را ندانید، استایل شما به یک فاجعه‌ تبدیل می‌شود. مسلما دوست ندارید این وضعیت پیش بیاید، بنابراین با مطلب ” چگونه تیپ جین بزنیم ؟ مجله اینترنتی دلتا همراه باشید تا نکاتی که در این باره جمع آوری کردیم را با شما در میان بگذاریم.

چگونه تیپ جین بزنیم ؟

 ممکن است پوشیدن کت جین همراه شلوار جین ظاهرا مشکل خاصی نداشته باشد اما واقعیت این است که ست‌هایی به مراتب جدیدتر هم وجود دارند.

  • به جای ست‌های همیشگی، پوشیدن لباس‌هایی مثل تیشرت و دامن جین را امتحان کنید. استفاده از تیشرت با شلوار جین برای آقایان و دامن با کت جین برای خانم‌ها ترکیب خوبی می‌سازد.
  • برای ست کردن لباس جین از رنگ‌ها استفاده کنید. پوشیدن یک بلوز رنگی شاد زیر کت جین یا پوشیدن پالتو یا بارانی روی ست زمستانه، استایل شما را خاص و متفاوت می‌کند.

چگونه تیپ جین بزنیم تیشرت

تناژ‌های متنوع تیپ جین

به دو دلیل سراغ تناژ‌های تیره و روشن جین در یک استایل بروید.

  • دلیل اول، تیپ جین سراسر یک‌رنگ خسته‌کننده به نظر می‌رسد.
  • دلیل دوم، جین روشن توجه جلب می‌کند و جین تیره مانع از جلب توجه می‌شود.

با این حساب اگر بالاتنه‌ لاغری دارید، یک شومیز جین یا تیشرت روشن بپوشید و اگر پایین‌تنه‌ تو‌پری دارید سراغ شلوار جین تیره یا دامنی با همین مشخصات بروید. استفاده از تناژ‌های سیر و روشن در تیپ جین، زیبایی بیشتری دارد. برای دیدن مطالب بیشتر بخش  مد و فشن مجله دلتا را دنبال کنید.

قانون پرهیز از تیپ جین

می‌خواهید کت تک و شلوار جینی بپوشید که یک‌رنگ است و به قانون قبل هم توجهی ندارید. در این صورت خستگی یک‌رنگ بودن دو لباس جین را با سایر لباس‌ها یا اکسسوری‌ از بین ببرید. برای مثال کیف و کفشی انتخاب کنید که کاملا متضاد با لباس‌های جین است.

چگونه تیپ جین بزنیم کت و شلوار

اکسسوری‌های جین را از خود دور کنید!

یک بلوز جین همراه یک شلوار جین پوشیده‌اید. تا اینجای کار و با توجه به نکاتی که تا الان گفته شده مشکل خاصی وجود ندارد. فاجعه وقتی اتفاق می‌افتد که از یک دستبند و کیف و کفش جین استفاده کردید. از طرح‌ها و مدل‌های مختلف برای تکمیل تیپ جین کمک بگیرید. لباس‌های طرح‌دار شما را از سادگی در‌می‌آورد.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “مثل یک سوپر مدل لباس بپوشید!” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

نکات مهم مراقبت از پوست در ایام نوروز

مراقبت از پوست در ایام نوروز را جدی بگیرید و در صدد انجام دادن آن برآیید. …