دانلود اپلیکیشن مجله دلتا
اپلیکیشن مجله دلتا نصب رایگان اپلیکیشن مجله دلتا

چند توصیه برای این که خوش تیپ‌تر باشید

۱۴
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
ست لباس‌های تیره (مشکی-خاکستری) بعد از مدتی حوصله‌ سربر می‌شود. پس نترسید و سراغ رنگ‌های نئونی، پاستلی و روشن و جذاب بروید و با دقت آن‌ها را کنار هم بچینید.
چند توصیه برای خوش تیپی

راز خوش تیپ شدن در داشتن اعتماد به نفس بالاتر و رعایت چند نکته‌ ساده است. با ترکیب لباس‌هایی که همین حالا در کمدتان دارید می‌توانید استایل‌های بهتری بسازید! با مطلب چند توصیه برای خوش تیپی مجله اینترنتی دلتا همراه باشید.

چند توصیه برای خوش تیپی

پوشش چند لایه یکی از راهکارهای هوشمندانه برای ساختن استایل زنانه و استایل مردانه زمستانی است.

  • ترکیب رنگی خاص

خودتان را به لباس‌های نخی و جین محدود نکنید! سعی کنید لباس‌هایی با جنس‌ متنوع‌ استفاده کنید. مثلا شلوار چرم، شال ابریشمی، لباسی با طرح و پارچه‌ پوست ماری یا یک کت جیر زنانه. بعد آن‌ها را با هم ترکیب کنید و اجازه دهید هر تکه از استایل‌تان به شکل خاص دیده شود.

  • استایل تک رنگ

یک رنگ را انتخاب کنید و بعد همه استایل‌ را بر اساس آن بسازید و حتی آرایش‌ را هم طبق همان استایل ست کنید. این کار نه تنها سریع‌ترین و ساده‌ترین راه برای ساختن یک استایل خوش‌رنگ و خاص است بلکه سبک خاص شما را نیز به نمایش می‌گذارد.

چند توصیه برای خوش تیپی تک رنگ

  • ست بپوشید

سعی کنید اکسسوری‌ها، کیف و کفش زنانه خود را طوری انتخاب کنید که با استایل کلی شما همخوانی داشته باشد و در عین حال آن را کامل کند.

  • کت را روی شانه بیاندازید

قرار نیست هر لباسی را همانطور که در دستورالعمل آمده بپوشید. در پوشیدن لباس‌ها می‌توانید خلاقیت به خرج دهید. مثلا کت را به جای آن‌که بپوشید روی شانه‌ بیندازید. این کار به ویژه در پاییز یا روزهای گرم زمستان باعث خوش تیپ شدن شما می‌شود.

  • کفش‌های متنوع

قواعد انتخاب کفش را کنار بگذارید و شلواری که همیشه با کفش کتانی ست می‌کردید این بار با یک کفش پاشنه‌بلند بپوشید. پاشنه‌بلند، نیم‌بوت، کتونی، کفش تخت و صندل را در استایل‌های مختلف به جای هم به کار ببرید.

  • عینک آفتابی

برای استایل‌های زمستانی، استفاده از عینک آفتابی نه تنها در خوش تیپ بودن‌ موثر است بلکه برای محافظت از چشم نیز ضروری است! بنابراین در هیچ استایل روزمره‌ای عینک آفتابی را فراموش نکنید.

چند توصیه برای خوش تیپی عینک

پیشنهاد مطالعه: طرز تهیه “طرز تهیه توپک برنج سوخاری” را در بخش آشپزی مجله دلتا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

با یک پیاز رشد موهای خود را چند برابر کنید

محققان طی آزمایش‌هایی که بر روی مواد مؤثره پیاز انجام داده‌اند به این موضوع پی برده‌اند که…

پیشنهاد سردبیر

تبلیغات

جدیدترین مطالب