خانه گردشگری عمارت سلطان، مکانی برای تجربه ترس

عمارت سلطان، مکانی برای تجربه ترس

۴
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
در کشور فرانسه شایعاتی در مورد عمارتی به نام سلطان که در شهر نیواورلئان واقع است وجود دارد. شایعاتی که لرزه به تن می‌اندازد.
عمارت سلطان

عمارت سلطان در سال ۱۸۳۶ توسط مردی که اصالتا ترک بوده ساخته شده وی ادعا می‌کرده که سلطان نیز بوده است. با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید تا این داستان هولناک را بخوانید.

پس از مدتی که این فرد در این عمارت اقامت داشته همسایه‌ها به وی مشکوک شدند. علاوه بر اینکه وی چند زن و تعدادی زیادی فرزند داشته مهمانی‌های عجیبی در عمارت نیز برگزار می‌کرده است و همین موضوع بر شک همسایه‌ها بیش از پیش می‌افزود. گویا در این ‌مهمانی‌ها به طرز وحشتناکی مواد مخدر مصرف می‌شده است و به ادعای بسیاری از همسایه‌ها سلطان همسران و فرزندانش را شبانه مورد شکنجه قرار می‌داده است.

عمارت سلطان در فرانسه

اما قسمت ترسناک داستان این جا است که یک روز صبح یکی از همسایه‌ها متوجه رد خونی در کنار در ورودی این عمارت شد و این موضوع را به پلیس هم نیز اطلاع داد. زمانی که پلیس وارد خانه شد با دست و پای بریده شده و غرق در خون مواجه شد و ادامه جستجو‌هایش به بدن زیر خاک دفن شده سلطان رسید که تنها دست وی از خاک بیرون مانده بود!

مردم این محله ادعا دارند که هنوز صدای فریاد سلطان و برخی دیگر از اعضای خانه در سراسر این عمارت شنیده می‌شود، این عمارت در حال حاضر یکی از جاذبه‌‌های ترسناک دنیا محسوب می‌شود. اگر به این طیف از مطالب علاقه مندید، مجله گردشگری دلتا را دنبال کنید.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی با دیگر جاذبه‌های ژانر وحشت، “سرزمین ارواح پلید در دل کویر ایران!” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

دهکده رنگین کمانی اندونزی

کامپونگ پلانگی (Kampung Pelangi) یا دهکده رنگین کمانی در اندونزی، یک دهکده کوچک است که عکس…