مثل یک سوپر مدل لباس بپوشید!

۳
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
فشن دنیای دیدن چیزهای غیرمنتظره است. پس نترسید و امتحان کنید تا به استایل سوپر مدل‌ ها نزدیک شوید.
مثل یک سوپر مدل لباس بپوشید

نکته‌ی خیلی مهم این است که برای اینکه مثل یک سوپر مدل لباس بپوشید اصلا لازم نیست تبدیل به یک مدل شوید؛ کافی‌ است سبک لباس پوشیدن سوپر مدل مورد علاقه‌ی خود را دنبال کنید. با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید.

مثل یک سوپر مدل لباس بپوشید!

برای اینکه استایل سوپر مدل‌ها را داشته باشید، باید قوانین ساده‌ای را رعایت کنید. ترکیبی از سلیقه‌ی شخصی به اضافه‌ی این قوانین ساده که استایل منحصر به فرد شما را می‌سازد.

یک کت خاص

کت‌های ساده انتخاب مناسبی برای استایل‌های رسمی و روزانه محسوب می‌شوند. کتی را انتخاب کنید که جنس با کیفیتی داشته باشد و کاملا اندازه و متناسب با اندام باشد. فراموش نکنید که این کت یکی از اصلی‌ترین آیتم‌ها برای برای داشتن استایل سوپر مدل ها است.

لایه لایه لباس بپوشید!

پوشیدن لباس‌های لایه لایه باعث می‌شود شیک‌تر به نظر برسید. توجه کنید که برای پوشیدن لباس به سبک لایه لایه باید به تضاد رنگ‌ها توجه کنید.

مثل یک سوپر مدل لباس بپوشید لایه لایه

از شخص یا سبک خاص الهام بگیرید

برای این کار می‌توانید صفحه‌ی شخصی سوپر مدل مورد علاقه‌‌تان را در شبکه‌های اجتماعی‌ دنبال کنید. به جزییات لباس‌هایی که انتخاب می‌کند، دقت کنید و هنگام تهیه‌ی لباس یا اکسسوری آن‌ها را در نظر بگیرید.

لباس‌های طرح‌دار

اگر می‌خواهید متمایز به نظر برسید و استایل سوپر مدل ها را داشته باشید، از لباس‌هایی که در آن‌ طرح‌های چاپی به کار رفته است، استفاده کنید. فشن آزمایش و امتحان کردن چیزهای جدید است؛ پس بدون هیچ ترسی لباس‌های چاپی با‌کیفیت و رنگ ثابت را به استایل خود اضافه کنید. برای دیدن مطالب بیشتر بخش  مد و فشن مجله دلتا را دنبال کنید.

عینک آفتابی بزنید

اصلا لازم نیست عینک‌های گران‌قیمت بخرید، با انتخاب فرم‌های مناسب عینک آفتابی استایل سوپر مدل‌ ها را داشته باشید. این سه استایل اصلی برای خرید عینک آفتابی را در نظر بگیرید:

  • عینک آفتابی مدل خلبانی
  • عینک آفتابی مدل گربه‌ای
  • عینک آفتابی گرد

کیف دستی

کیف دستی تکمیل کننده‌ی هر استایلی است. در مورد لباس‌های طرح‌دار، رنگ کیف را با رنگ پس‌ زمینه‌ی لباس هماهنگ کنید. یک روش دیگر استفاده از کیف‌ دستی‌ با رنگ خنثی مثل سفید یا مشکی است.

مثل یک سوپر مدل لباس بپوشید کیف

جوراب‌‌های رنگی و طرح‌دار

اگر بخواهید در کانون توجه قرار بگیرید، این جوراب‌ها بهترین گزینه است؛ طرح‌های جالب این جوراب‌ها را با جین‌های کوتاه و دامن ترکیب کنید. جوراب‌های پانکی یا با طرح غذا و هر طرح بامزه‌ی دیگری را امتحان کنید.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “استایل زمستانه ۲۰۲۱ زنانه!” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

۳ مدل لباس شیک مجلسی که شما را فوق‌العاده می‌کند

از دورهمی دوستانه تا مهمانی رسمی یا عروسی؛ شما برای هر موقعیت به یک ست لباس مجلسی متفاوت ن…