نکاتی که درباره استایل باید بدانید!

۳
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
هیچ قانونی برای به اصطلاح با کلاس بودن وجود ندارد. اگر کسی این حرف را قبول نداشته باشد در واقع به طور غیر مستقیم دارد می‌گوید «من این کار را می‌کنم پس تو هم باید مثل من رفتار کنی»!
نکاتی درباره استایل

شاید مطالبی را خوانده باشید که در آن‌ها قوانین و نکاتی درباره استایل گفته باشد. حقیقت این است که اکثر این نکات، بسیار کلی و بعضی‌ها نیز اشتباه است. در متن امروز به برخی از این قوانین می‌پردازیم و آن‌ها را اصلاح می‌کنیم. با مطلب ” نکاتی درباره استایل که باید بدانید” همراه مجله اینترنتی دلتا باشید.

نکاتی درباره استایل که باید بدانید

  • پاشنه بلند نپوشید: چرا؟ چون نباید از مردها بلندقدتر باشید؟ این یک دلیل غیرمنطقی است. زنان قدبلند با کفش پاشنه بلند بسیار جذاب می‌شوند. تضمین می‌کنیم که هرچه‌قدر هم پاشنه کفش‌تان بلند باشد، باز هم محشر به نظر خواهید رسید. این نکات استایل که در اکثر مقالات می‌بینید، تا حد زیادی کلیشه‌ای است.

نکاتی درباره استایل پاشنه بلند

  • پیراهن بلند نپوشید: پیراهن‌های بلند در واقع می‌توانند قد شما را بلندتر نشان دهند؛ مخصوصا پیراهنی با دامن دراپه و فیت بدن. البته سعی کنید تا حد امکان از پیراهن‌های خیلی پف‌دار، ضخیم و توری دوری کنید.
  • زیورآلات کمتر، شیک‌تر! هرچه که می‌خواهید از زیورآلات استفاده کنید. همه چیز به سلیقه شخصی بستگی دارد. هیچ قانونی برای به اصطلاح با کلاس بودن وجود ندارد. بهتر است که تعداد و نوع زیورآلات با استایل هم‌خوانی داشته باشد.

نکاتی درباره استایل زیورالات

  • زیورآلات طلایی با نقره‌ای: ترکیب دو رنگ نقره‌ای و طلایی خیلی بهتر از استفاده کردن تنها یکی از آن‌ها است. آن قانون ست کردن قدیمی که باید حتما همه چیز یک رنگ باشد یا لباس‌ها، رنگی نزدیک به هم داشته باشند، دیگر جوابگو نیست. سعی کنید نکات استایل قدیمی را کنار بگذارید.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “هودی را با چی بپوشیم؟” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

در خانه ژل حالت‌دهنده ابرو بسازید

ساختن ژل ابرو در خانه به شما کمک می‌کند همیشه ابروهای مرتبی داشته باشید. ژل ابرو برای زیبا…