برای استایل مردانه چه اکسسوری لازم است؟

۰
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
هماهنگی کیف پول چرم، کمربند، ساعت، عینک، کراوات، کت و شلوار، مدل مو و … در جذاب به نظر رسیدن شما نقش تعیین کننده‌­ای دارد.
اکسسوری برای استایل مردانه

انتخاب اکسسوری مناسب با تیپ فرد، از فاکتورهایی است که یک استایل مردانه جذاب را شکل می­‌دهد. هیچ کس نیست که زیبایی و شیک پوشی را دوست نداشته باشد و دلش نخواهد که ظاهرش، چشم‌­ها را به خود معطوف کند. اگر می­‌خواهید معیارهای یک استایل مردانه جذاب را بدانید و همیشه بدرخشید، مطلب ” اکسسوری برای استایل مردانهمجله دلتا را تا انتها بخوانید.

معیار‌های استایل مردانه

شیک بودن استایل مردانه در جزییاتی خلاصه می‌­شود که رعایت آن‌­ها از شما یک فرد جذاب می‌­سازد. برخی از این جزییات شامل موارد زیر می­‌شوند:

  • کفش تمیز و واکس زده.
  • از کت‌­های تک استفاده کنید.
  • به هارمونی رنگ‌­ها توجه کنید.
  • از زیورآلات مردانه به جا استفاده کنید.
  • مدل موی مناسب.
  • استفاده از عینک.
  • ساعت مچی به همراه داشته باشید.

در ادامه به برخی از اجزای تشکیل دهنده اکسسوری برای استایل مردانه می­‌پردازیم.

کفش

پوشیدن کفش مناسب، بیانگر این است که به جزیی­‌ترین موارد برای شیک به نظر رسیدن توجه می­‌کنید. هماهنگی رنگ کفش با تم کلی لباس در جذاب نشان دادن، استایل مردانه تاثیرگذار است.

عینک

یکی از مهم‌­ترین مزایای استفاده از عینک آفتابی و یا عینک طبی با فریم‌­های متفاوت، زیبایی بخشی آن­‌ها است. بسیاری از خانم‌­ها معتقدند، یک عینک مناسب، شخصیت آقایان را کاریزماتیک‌تر نشان می­‌دهد.

اکسسوری برای استایل مردانه عینک

ساعت

نبستن ساعت، این پیام را به مخاطب القا می‌­کند که زمان برای شما اهمیت ندارد. هماهنگی با استایل کلی شما، در جذاب‌­تر شدن استایل مردانه تاثیرگذار است.

اکسسوری برای استایل مردانه ساعت

کیف پول 

چرم بیش از یک قرن است که نقشی تعیین کننده در جذاب شدن استایل­‌ها دارد. بنابراین هیچ کس نیست که اذعان کند استفاده از کیف پول چرم، کفش چرم و به کل استایل چرم، فقط متعلق به ظاهر کلاسیک است یا مدرن.

سخن آخر

با توجه به مطالبی که گفته شد، برای داشتن یک استایل مردانه شیک، به اکسسوری هایی مانند کیف پول، ساعت، کفش مناسب، عینک و … نیاز دارید. البته باید بگوییم کیفیت موارد فوق نیز در ظاهر شما موثر خواهد بود.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی بیشتر با انواع بوت زنانه، مطلب “انواع بوت زنانه را چطور بپوشیم؟” را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

فقط با یک شومیز چند ست جذاب بسازید

اگر شما هم دوست دارید تنها با خرید یک محصول و اضافه کردن آن به کمد خود چند هدف را نشانه‌گی…