خانه دکوراسیون کاغذ دیواری گل‌دار، سبکی نو در منزل

کاغذ دیواری گل‌دار، سبکی نو در منزل

۳
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
ترند گل‌دار، قوی‌تر از گذشته بازگشته است! این نقوش تقریباً در تمام سبک‌های هنری استفاده شده است، درواقع نقوش گل‌دار خود را با شرایط و تمایلات انسان حال حاضر وفق داده‌اند.
کاغذ دیواری گل دار

همیشه طراحان مد و دکوراتورها به دنبال ایده های جدید برای طراحی های خود می‌گردند و با وجود تنوع بالایی که امروز در طراحی شاهد هستیم، برگشت به گذشته و زنده ساختن موضوعات قدیم خیلی هم دور از دسترس نیست. این موضوع در خصوص کاغذ دیواری گل دار نیز مطرح شده و می‌بینیم که بعضی از نقش‌ها و الگو‌ها یا اصلا از مد نمی‎‌افتند و یا هر از چندگاهی به شکلی تازه تکرار می‌شوند. با مجله دلتا همراه باشید تا در ادامه یک نمونه از کاغذ دیواری طرح دار را بررسی کنیم.

کاغذ دیواری با گل‌های درشت

انواع کاغذ دیواری

کاغذدیواری با گل‌های درشت‌تر بیشتر زمینه تابستانی و پاییزی دارد. همان‌طور که می‌دانید کاغذ دیواری‌ها با گل‌های ریز بیشتر شکوفه‌های بهاری را در ذهن تداعی می‌کنند. گل‌هایی که کاملاً شکفته‌اند و در اوج دوره رشدشان هستند، خبر از فصل تابستان می‌دهند. فارغ از اینکه پس‌زمینه کاغذدیواری تیره یا روشن باشد، گل‌هایی را انتخاب کنید که الهام‌بخش خورشید درخشان، گیاهان شاداب و سواحل گرم باشند. صورتی‌های غلیظ، زرد شنی، سبزهای غلیظ، قرمزهای ارغوانی و فیروزه‌ای براق رنگ‌هایی هستند که فضاهای تابستانه و رنگ های نارنجی، قهوه ای، سبز تیره و قرمز متمایل به قهمه ای برای پاییز به کار می روند.

کاغذ دیواری گلدار با پس ‌زمینه تیره

کاغذ دیواری طرح دار

کاغذ دیواری گل دار با پس‌زمینه تیره کمی چالش‌برانگیز به نظر می‌رسند. تضاد بین رنگ تیره پس‌زمینه و رنگ‌ گل‌ها باعث خودنمایی فضای نشیمنتان می‌شود. این کاغذدیواری‌ها برای فضاهایی بزرگ با سقف بلند و نورگیری بالا مناسب‌اند. کاغذدیواری گل‌دار با پس‌زمینه تیره را رو به روی پنجره که ورودی نور خورشید است، نصب کنید تا با جذب مقداری از تابش آفتاب، یک نور طبیعی و ملایم را در فضایتان داشته باشید.

کاغذ دیواری گلدار با پس ‌زمینه روشن

کاغذ دیواری گل دار

این کاغذ دیواری گل دار بسیار مناسب فضاهای کوچک با سقف‌های بلند یا کوتاه هستند. سعی کنید از رنگ‌های درخشان‌تری برای این نقوش گل‌دار در اتاق کودکان، حمام‌ها، ورودی‌ها و نشیمن‌های مدرن استفاده کنید. از غلیظ‌ترین رنگ داخل کاغذ دیواری طرح دار برای اکسسوری‌های منزل بهره بگیرید. در کنار این کاغذ دیواری‌های پر از رنگ، بهتر است سایر دیوارها را با رنگ ساده دکور کنید.

 • پارکت در دکوراسیون

  پارکت در دکوراسیون داخلی

  پارکت‌ها عناصر کلاسیکی هستند که وقتی به خانه شما اضافه می‌شوند؛ به دکوراسیون داخلی خانه شم…
 • رنگ سفید در نشیمن

  رنگ سفید در دکوراسیون نشیمن

  در دکوراسیون داخلی، رنگ سفید در خانه به معنای مدرن بودن دکوراسیون و چیدمان آن است. همچنین …
 • دکوراسیون اتاق خواب بدون کمد

  چیدمان اتاق خواب بدون کمد!

  کمد یکی از الزامی‌ترین وسایل هر خانه‌ای محسوب می‌شود، اما هستند آپارتمان‌های کوچک امروزی ک…
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

پارکت در دکوراسیون داخلی

پارکت‌ها عناصر کلاسیکی هستند که وقتی به خانه شما اضافه می‌شوند؛ به دکوراسیون داخلی خانه شم…