خانه مد و زیبایی درست لباس پوشیدن راه‌های خود را دارد!

درست لباس پوشیدن راه‌های خود را دارد!

۲
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
یک حقیقت وجود دارد و آن این است که لباس‌های تنگ دیگر مناسب نیست و نه تنها شما را لاغرتر نشان نمی‌دهد بلکه ظاهری خنده دارخواهد داشت.
درست لباس پوشیدن

منظور از مد، فقط چیزهایی که هر روز در مجلات و یا وب سایت‌های مختلف می‌بینیم نیست. بلکه شناخت سبک شخصی و اعتماد به سلیقه خودتان است. مطلب ” درست لباس پوشیدن راه‌های خود را دارد! ” به مواردی اشاره خواهد کرد که شما را در مسیر پیدا کردن استایل شخصی کمک خواهد کرد. با مجله دلتا همراه باشید.

درست لباس پوشیدن راه‌های خود را دارد!

  • سعی کنید متناسب با سن لباس بپوشید. این مساله اصلا به معنی نپوشیدن لباس‌های دهه‌های قبل نیست، اما باید بدانید که حداقل در هر دهه یکسری لباس مناسب حال شماست و در سال‌های بعد به علت اینکه یا این لباس‌ها از مد افتاده‌اند و یا دیگر برای جایگاه اجتماعی شما مناسب نیستند نباید از ‌آن‌ها استفاده کرد.

درست لباس پوشیدن متناسب سن

  • هر سال استایل و فرم بدنی خود را بررسی کنید. در زندگی اتفاقات زیادی رخ می‌دهد مانند: بالا رفتن سن، دوران بارداری، رژیم، ورزش، استرس و خیلی چیزهای دیگر. تمامی این‌ها روی اندام تاثیر می‌گذارد. ممکن است کمی چاق شوید یا لاغر، ممکن است کمی خمیده و یا ضعیف شوید، سعی کنید که از تغییرات به خوبی آگاه باشید تا لباس مناسب را انتخاب کنید.
  •  لباس‌های تنگ را کنار بگذارید. بارها پیش آمده که به خودتان قول داده‌اید که لاغر شوید تا لباس‌هایی که دارید را دوباره بپوشید. با این حال، این لباس‌ها حجمی از کمد را گرفته است و از طرفی با تغییراتی که برای اندام رخ داده نیاز پیدا می‌کنید که لباس‌های جدید بخرید که اندازه شما باشد.
  • به دنبال لباس‌هایی با سایز مناسب باشید. لباسی که نه گشاد است و نه آنقدر تنگ که به بدن بچسبد. لباس‎هایی بپوشید که انحنای بدن را به خوبی نشان دهد.

درست لباس پوشیدن سایز

  • قبل از پوشیدن لباس حتما آن را اتو کنید. یک لباس صاف و تمیز تاثیر بسیار زیادی روی اعتماد به نفس دارد.
  • برای ست کردن لباس سبک خود را داشته باشید و اگر لباس‌های متنوع ندارید، می‌توانید به کمک کیف و کفش، شال و روسری تغییرات زیادی را با کمترین هزینه در استایل خود بوجود آورید.
  • در خرید لباس زیر خساست به خرج ندهید. این لباس‌ها ارتباط مستقیم با پوست دارند و باید احساس خوبی به شما بدهند.
  • به کفش خود بسیار اهمیت دهید. اکثر مردم از مدل کفش به سلیقه شما پی می‌برند، پس کفشی را انتخاب کنید که قضاوت خوبی از شخصیت شما به همراه داشته باشد.

درست لباس پوشیدن کفش

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

راهنمای انتخاب لباس مجلسی بلند

فرم بدن هر خانمی با خانم دیگر متفاوت است. اگر مدل لباسی که می‌پوشید را متناسب با فرم بدن خ…