شخصیت شناسی از روی کمد لباس!

۷
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
افرادی که انتخاب درست و معقولانه‌ای هنگام خرید لباس ندارند، در نهایت کمد لباس‌ آن‌ها و لباس‌های تشکیل دهنده آن هماهنگی خوبی با هم نخواهند داشت.
شخصیت شناسی کمد لباس

با توجه به اینکه امروزه مد و نحوه لباس پوشیدن بخش مهمی از زندگی هر فرد است و خیلی از ما سبک‌ خاص خودمان را داریم این انتخاب‌ها موضوع تحقیقات روانشناسی قرار گرفته است. در ابتدای هر سال شما به تمیز کردن و دور ریختن لباس‌هایی که کهنه شده‌اند فکر می‌کنید. آیا تا به حال فکر کرده‌اید که نحوه قرار دادن لباس‌های شما در کمد لباس‌تان جنبه‌هایی از شخصیت شما را بازتاب می‌کند؟ با مجله دلتا همراه مطلب ” شخصیت شناسی کمد لباس ” باشید.

شخصیت شناسی کمد لباس

چیزی برای پوشیدن ندارید، با اینکه لباس‌های زیادی دارید!

بیشتر افراد دوست ندارند لباس‌هایی که دیگر استفاده نمی‌کنند را دور بریزند چون عقیده دارند که حتما یک روز این لباس‌ها را خواهند پوشید. این اشخاص هنگام خرید در مورد مناسب بودن لباس توسط فروشنده متقاعد می‌شوند و اغلب بیش از اندازه نیاز خود خرید می‌کنند. آن‌ها تلاش زیادی برای تصمیم گیری در مورد خرید دارند و هر روز صبح وقت زیادی را صرف فکر کردن برای اینکه چه بپوشند می‌کنند.

کمدی بر اساس رنگ

ساماندهی لباس‌ها می‌تواند نشان دهنده شخصیتی منظم و خلاق باشد. این افراد معمولا ظاهر را به کاربرد ترجیح می‌دهند و از نگاه کردن به یک کمد مرتب لذت می‌برند. این روش مرتب کردن لباس می‌تواند راهکار مناسبی برای تشخیص تعداد لباس‌ها از یک رنگ خاص باشد!

شخصیت شناسی کمد لباس بر اساس رنگ

معمولا لباس‌ها را آویزان و مرتب نمی‌کنید

متاسفانه این رفتار نشان دهنده شخصیتی آشفته و نامرتب است که به احتمال زیاد در جنبه‌های دیگری از زندگی هم بازتاب پیدا می‌کند. این افراد سعی می‌کنند مرتب نبودن خود را به مشغله‌های خود ارتباط دهند در صورتی که با تغییر روند می‌توانند زمان بیشتری برای انجام دادن کارهای مورد علاقه و یا مهم خود پیدا کنند. این افراد معمولا به جلسه‌ها و قرارهای خود دیر می‌رسند و یا کارهایی که اولویت دارند را فراموش می‌کنند.

همه چیز در بسته بندی اورجینال، حتی کفش‌ها

این افراد شخصیتی مرتب دارند و به مراقبت از لباس‌های خود اهمیت خاصی می‌دهند. تجربه خرید بسیار مهم است و بسته بندی لباس و یا کفشی که می‌خواهند بخرند می‌تواند در نظر مثبت برای خرید آن‌ها نقش اساسی داشته باشد.

کمدی بر اساس نوع لباس

با توجه به این که این رویکرد مرتب کردن لباس‌ها کاملا کاربردی است، می‌تواند به کاهش استرس برای پیدا کردن لباس‌ها در زمان‌هایی که فرصت کافی ندارید کمک کند و همیشه مطمئن خواهید بود که در کمترین زمان ممکن برای بیرون رفتن از خانه حاضر هستید. این افراد به اصول معتقد هستند و دوست دارند در زمان صرفه جویی کنند.

کمدی بر اساس لباس‌های هر فصل

چنین افرادی به احتمال زیاد در همه جنبه‌های زندگی منظم و دقیق عمل می‌کنند. ممکن است این کنار گذاشتن لباس‌ها به صورت فصلی به دلیل کمبود فضای لازم هم باشد. مرتب کردن لباس‌های فصل قبل نشان دهنده علاقه به زمان گذشته و خوش‌بینی به آینده است.

شخصیت شناسی کمد لباس فصلی

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “با شلوار دمپا گشاد چه کفشی بپوشیم؟” را مطالعه کنید.

۷ دیدگاه

 1. ناشناس

  ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ در ۱۰:۱۶ ب٫ظ

 2. ناشناس

  ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ در ۹:۰۱ ب٫ظ

 3. ناشناس

  ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ در ۱۲:۰۰ ب٫ظ

 4. فاطمه احمدی

  ۸ دی ۱۳۹۹ در ۷:۴۷ ب٫ظ

 5. ناشناس

  ۸ دی ۱۳۹۹ در ۶:۰۸ ب٫ظ

 6. ناشناس

  ۸ دی ۱۳۹۹ در ۳:۵۶ ب٫ظ

  بیشتر در مورد نوع و نحوه گذاشتن لباس هاست تا در مورد شخصیت شناسی. مخصوصا اولی

  پاسخ

 7. ناشناس

  ۸ دی ۱۳۹۹ در ۳:۳۸ ب٫ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن 22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

نکاتی مهم برای آرایش چشم گود

آرایش چشم گود به شما کمک می‌کند زیبایی خاصی را به چهره خود بدهید. چشمان گود به چشمانی گفته…