خانه مد و زیبایی شخصیت شناسی از روی کمد لباس!

شخصیت شناسی از روی کمد لباس!

۴
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
افراد انتخاب درست و معقولانه‌ای هنگام خرید لباس نخواهند داشت و در نهایت کمد لباس‌ آن‌ها و لباس‌های تشکیل دهنده آن هماهنگی خوبی با هم ندارند.
شخصیت شناسی کمد لباس

با توجه به اینکه امروزه مد و نحوه لباس پوشیدن بخش مهمی از زندگی هر فرد است و خیلی از ما سبک‌ خاص خودمان را داریم این انتخاب‌ها موضوع تحقیقات روانشناسی قرار گرفته. در ابتدای هر سال شما به تمیز کردن و دور ریختن لباس‌هایی که کهنه شده‌اند فکر می‌کنید. آیا تا به حال فکر کرده‌اید که نحوه قرار دادن لباس‌های شما در کمد لباس‌تان جنبه‌هایی از شخصیت شما را بازتاب می‌کند؟ با مجله دلتا همراه مطلب ” شخصیت شناسی کمد لباس ” باشید.

شخصیت شناسی کمد لباس

چیزی برای پوشیدن ندارید، با اینکه لباس‌های زیادی دارید!

بیشتر افراد دوست ندارند لباس‌هایی که دیگر استفاده نمی‌کنند را دور بریزند چون عقیده دارند که حتما یک روز این لباس‌ها را خواهند پوشید. این اشخاص هنگام خرید در مورد مناسب بودن لباس توسط فروشنده متقاعد می‌شوند و اغلب بیش از اندازه نیاز خود خرید می‌کنند. آن‌ها تلاش زیادی برای تصمیم گیری در مورد خرید دارند و هر روز صبح وقت زیادی را صرف فکر کردن برای اینکه چه بپوشند می‌کنند.

شخصیت شناسی کمد لباس خرید

کمدی بر اساس رنگ

ساماندهی لباس‌ها می‌تواند نشان دهنده شخصیتی منظم و خلاق باشد. این افراد معمولا ظاهر را به کاربرد ترجیح می‌دهند و از نگاه کردن به یک کمد مرتب شده لذت می‌برند. این روش مرتب کردن لباس می‌تواند راهکار مناسبی برای تشخیص تعداد لباس‌ها از یک رنگ خاص باشد!

شخصیت شناسی کمد لباس بر اساس رنگ

معمولا لباس‌ها را آویزان و مرتب نمی‌کنید

متاسفانه این رفتار نشان دهنده شخصیتی آشفته و نامرتب است که به احتمال زیاد در جنبه‌های دیگری از زندگی هم بازتاب پیدا می‌کند. این افراد سعی می‌کنند مرتب نبودن خود را به مشغله‌های خود ارتباط دهند در صورتی که با تغییر روند می‌توانند زمان بیشتری برای انجام دادن کارهای مورد علاقه و یا مهم خود پیدا کنند. این افراد معمولا به جلسه‌ها و قرارهای خود دیر میرسند و یا کارهایی که اولویت دارند را فراموش می‌کنند

شخصیت شناسی کمد لباس آویز

همه چیز در بسته بندی اورجینال، حتی کفش‌ها

این افراد شخصیتی مرتب دارند و به مراقبت از لباس‌های خود اهمیت خاصی می‌دهند. تجربه خرید بسیار مهم است و بسته بندی لباس و یا کفشی که می‌خواهند بخرند می‌تواند در نظر مثبت برای خرید آن‌ها نقش اساسی داشته باشد.

کمدی بر اساس نوع لباس

با توجه به این که این رویکرد مرتب کردن لباس‌ها کاملا کاربردی است می‌تواند به کاهش استرس برای پیدا کردن لباس‌ها در زمان‌هایی که فرصت کافی ندارید کمک کند و همیشه مطمئن خواهید بود که در کمترین زمان ممکن برای بیرون رفتن از خانه حاضر هستید. این افراد به اصول معتقد هستند و دوست دارند در زمان صرفه جویی کنند.

کمدی بر اساس لباس‌های هر فصل

چنین افرادی به احتمال زیاد در همه جنبه‌های زندگی منظم و دقیق عمل می‌کنند. ممکن است این کنار گذاشتن لباس‌ها به صورت فصلی به دلیل کمبود فضای لازم هم باشد. مرتب کردن لباس‌های فصل قبل نشان دهنده علاقه به زمان گذشته و خوش‌بینی به آینده است.

شخصیت شناسی کمد لباس فصلی

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

انواع کیف‌های زنانه برای استایل‌های مختلف

مجالس و میهمانی‌ها، خرید، پیاده‌روی روزانه، سفر، قرار عصرانه در یک کافه، قرار رسمی و محل ک…