ضیافت شهریور ماه سرپرستان و تحولات تازه دلتا

۴
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
ضیافت شهریور ماه سرپرستان و تحولات تازه دلتا

ضیافت شهریورماه سرپرستان مجموعه آژانس های دلتا، روز یک شنبه ۱۶ شهریور ماه ۹۶ درحالی برگزار شد که این بار، خبرهای متنوع تری در این نشست اعلام شد.

محمد تقوی، مدیر عامل دلتا، در ابتدای این برنامه طی سخنانی اعلام کرد: امسال برخلاف روال سال های گذشته، تصمیم گرفتیم علاوه بر جمع بندی و اعلام رتبه همکاران به صورت سالیانه، این رتبه بندی را برای شش ماه اول نیز داشته باشیم.

وی در بخش دیگری از این نشست، رتبه بندی همکاران آژانس های دلتا در شش ماه اول سال ۹۶ را به اطلاع حاضرین رسانید و در ضمن از نفرات  اول با اهدای سکه طلا و لوح تقدیر قدردانی شد.

لیست دارندگان رتبه های شاخص در مجموعه آژانس های دلتا در نیم سال اول ۹۶ را در ادامه خواهید خواند. 

محمد تقوی در این جلسه، همچنین با معرفی مهندس غلامرضا زنوزی به عنوان مسئول دفتر مدیر عامل، ضمن تاکید بر اهمیت وحساسیت شغل «مدیریت دفتر مدیر عامل»، اظهار امیدواری کرد که حضور مهندس زنوزی باعث تسهیل کارها و بهبود ارتباطات بین دفتر مدیریت و همکاران و در نهایت بهینه سازی روند فعالیت های دلتا شود.

در ادمه این برنامه، مدیر عامل دلتا ضمن تقدیر از فعالیت های محمد عاقب رفعت که در سمت مدیر منابع انسانی دلتا فعالیت می کرد و اخیرا با دلتا خداحافظی کرد، از وی خواست خطاب به همکاران دلتایی خود مطالبی را بیان نماید.

تقوی در بخش دیگری از سخنان خود، «دلالی» را از جهت تفکر و خلاقیت، به عنوان یکی از مشاغل درجه یک دنیا قلمداد کرد و گفت: دلال واقعی باید به شغل و خلاقیت خود افتخار کند؛ چون به جهت اهمیتی که این شغل دارد کمتر دلال واقعی را می توان یافت که به شکلی صحیح و علمی کار خود را انجام دهد و به استانداردهای واقعی این شغل دست پیدا کند؛ هر چند در بین همکاران دلتا کسانی هستند که به این استاندارد رسیده اند و کار خود را به شکل بسیار متفاوتی انجام می دهند.

در پایان این برنامه، آقای میرزایی از واحد IT دفتر مرکزی ضمن ارائه توضیحاتی از پروژه دلتا تکنولوژی (delta tech) رونمایی کرد. این پروژ قرار است به زودی در کل مجموعه آژانس های دلتا مورد بهره برداری قرار گیرد که گزارش مشروح آن را مجله دلتا خواهید خواند.

بازگشت آقای سرهنگ زعفرانلو، از همکاران قدیمی دلتا، که توسط مدیر عامل مجموعه اعلام شد، از اخبار دیگر این نشست بود. وی احتمالا به عنوان مدیر معاملات آژانس دلتای نوشهر همکاری خود را با مجموعه ادامه خواهد داد.

 

دارندگان رتبه های شاخص دلتا در شش ماه اول ۱۳۹۶

مشاورین (۲۰ نفر اول)

نیما شایسته

ساشا

ایمان

آتیلا

آرام

احسانی

مازیار

سیروان

نیکزاد

آیین

فیروزی

نامی

روزبهانی

آریو

شایان

روژانفر

مسیحا

عزیزی

بابالو

راد

 

سرپرستان  (۱۰ نفر اول)

دانایی

تابش

فرهنگ

کیان

خطیبی

صوفی

نعمت زاده

قاسمی

مهرگان

نیک خواه

 

سرپرستان اجاره (۳ نفر اول)

ژوزف

کرمی

صفایی

مشاوران اجاره (۲ نفر اول)

کوین

امیری

 

 

9 ضیافت شهریور ماه سرپرستان و تحولات تازه دلتا

مهندس زنوزی، مدیر دفتر مدیر عامل دلتا

10 ضیافت شهریور ماه سرپرستان و تحولات تازه دلتا
محمد عاقبت رفعت، مدیر سابق منابع انسانی دلتا

8 ضیافت شهریور ماه سرپرستان و تحولات تازه دلتا

4 1 ضیافت شهریور ماه سرپرستان و تحولات تازه دلتا
سرهنگ زعفرانلو (راست) در کنار محمد تقوی

DELTA.IR

 

 

بیشتر ببینید در همه عناوین

همچنین بخوانید

باغرود نیشابور، بهشت دره های بینالود

باغرود نیشابور از مراکز گردشگری طبیعی نیشابور است و در ۱۲ کیلومتری شمال این شهر قرار دارد.…