۵ اشتباه در دکوراسیون که انرژی مثبت را از بین می‌برد

۳
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
انرژی مثبت در خانه با خود حس سبکی و آرامش همراه دارد و روابطی با عشق، صلح و صمیمیت بین افراد خانواده ایجاد می‌کند. اما در مقابل چنین خانه‌ای با انرژی منفی، حس سنگینی و استرس و اضطراب به انسان انتقال می‌دهد و باعث مشاجره و اختلاف می‌شود.
انرژی مثبت در دکوراسیون

ما به دنبال روش‌ها و راه حل هایی هستیم تا بتوانیم انرژی مثبت در دکوراسیون منزل را به جریان بیاندازیم و آن را حفظ کنیم. اما در کنار این روش‌ها، باید از عواملی که انرژی مثبت محیط را از بین می‌برند نیز آگاه باشیم بنابراین در این مطلب از مجله دلتا تصمیم داریم ۵ اشتباه مهمی که باعث به وجود آمدن انرژی منفی در خانه می‌شود و راه‌های جلوگیری از آن را به شما عزیزان معرفی کنم تا بتوانید فضای منزلتان را سرشار از آرامش و صمیمیت کنید.

فضای تاریک و گرفته، انرژی منفی در خانه‌تان ایجاد می‌کند

دکوراسیون

مطمئنا هیچ کس با بودن در فضایی که نور مستقیم خورشید به آن وارد نمی‌شود و یا اتاقی که دیوارهای تیره رنگ دارد، احساس خوشایندی نخواهد داشت و به مرور زمان حس افسردگی پیدا خواهد کرد. پس با این تعریف، اگر می‌خواهید خانه‌ای پر‌نشاط و پر‌انرژی داشته باشید، دیوارها را به رنگ روشن نقاشی کنید و گاهی اوقات پرده‌ها را کنار بزنید تا نور خورشید بدون مانع وارد شود.

دکوراسیون و چیدمان نامناسب مانع حرکت انرژی مثبت در خانتان می شود

چیدمان خانه

بر اساس اصول فنگ شویی، اگر خانه شما به صورت اشتباه دکوراسیون و چیدمان شده باشد، انرژی مثبت ممکن است که از آن خارج شود و یا به درستی در آن جریان نیابد.

ورودی خانه نامرتب و نظافت نشده، مانع ورود انرژی مثبت می شود

انرژی مثبت در خانه

توجه داشته باشید که درب ورودی، محل داخل شدن انرژی مثبت به خانه است. اما اگر این بخش تمیز و مرتب نباشد، انرژی مثبت به آن وارد نمی‌شود. بنابراین همیشه جلو درب ورودی را گردگیری و نظافت کنید و دو طرف آن گیاه زنده و شاداب قرار دهید.

مبل‌هایی که در مسیر حرکت چیده شده باشند، مانع جریان انرژی مثبت می‌شوند

انرژی مثبت در دکوراسیون

یکی از اشتباهات چیدمان منزل، قرار دادن مبل به صورتی است که بخشی از درب و یا محل رفت و آمد اتاق نشیمن را در بر بگیرد. بنابراین مبل ها را به گونه ای بچینید که مسیر رفت و آمد را مسدود نکنند تا انرژی مثبت بدون هیچ مانعی جریان داشته باشد.

۳ دیدگاه

  1. ناشناس

    ۳ دی ۱۳۹۹ در ۱:۱۱ ق٫ظ

  2. ناشناس

    ۳۰ آذر ۱۳۹۹ در ۵:۱۸ ب٫ظ

  3. ناشناس

    ۳۰ آذر ۱۳۹۹ در ۱۱:۳۲ ق٫ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

۸ ترفند عالی برای از بین بردن بوی غذا در خانه

بوی غذا پیچیده توی فضا خانه، از مواردی است که بسیاری از خانم‌ها در طول روز با آن درگیر هست…