خانه مد و زیبایی بهترین ترکیب‌های رنگی برای لباس!‌

بهترین ترکیب‌های رنگی برای لباس!‌

۲
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
انتخاب رنگ‌های لباس به سبک آمبره، یعنی رنگ لباس شما به صورت نزولی و یا صعودی، از سایه پررنگ به سمت سایه کمرنگ برود.
بهترین ترکیب های رنگی برای لباس

ست کردن درست رنگ‌ها چیزی نیست که هر کسی روش درست انجام آن را بداند، ست کردن لباس و دانستن علم رنگ‌ها استعداد نیست بلکه مهارتی آموختنی است و این مهارت هم مانند مهارت‌های دیگر باید یاد گرفته شود. با مطلب ” بهترین ترکیب های رنگی برای لباس ” همراه مجله دلتا باشید.

بهترین ترکیب های رنگی برای لباس

ست کردن رنگ‌های هم‌خانواده

بهترین روش انتخاب رنگ برای پیراهن و لباس، انتخاب کردن رنگ‌هایی است که در یک خانواده قرار دارند. مطمئن‌ترین روش برای این کار، ترکیب کردن سایه‌های متفاوت یک رنگ با هم است.

بهترین ترکیب های رنگی برای لباس تونالیته

ست کردن رنگ‌ لباس به سبک آمبره

استفاده از رنگ‌ها به سبک آمبره، این روزها در همه عرصه‌ها طرفداران بسیاری دارد و توجه همه را به خود جلب کرده است؛ از ست کردن لباس و رنگ مو و رنگ لاک گرفته تا خیلی چیزهای دیگر.

بهترین ترکیب های رنگی برای لباس هم خانواده

ست کردن لباس به سبک مونوکروم یا تک رنگ

برای شروع، بهتر است که رنگ‌های خنثی و راحت مثل خاکستری، آبی، سفید، و مشکی را انتخاب کنید. سپس به سراغ رنگ‌های پاستلی بروید. استایل مونوکروم می‌تواند بر طبق فصل یا مراسمی که قرار است در آن شرکت کنید تغییر کند.

بهترین ترکیب های رنگی برای لباس مونوکروم

یک طرح خاص

اگر می‌خواهید که از یک لباس طرحدار استفاده کنید، اجازه دهید تا طرح‌ها در استایل غالب باشد. طرح‌ها و الگوها، معمولا ترکیبی از چند رنگ متفاوت است. یکی دیگر از قوانین ست کردن لباس این است که در میان رنگ‌هایی که استفاده می‌کنید، تعادل برقرار کنید.

ست کردن لباس با تناژ رنگ پوست‌

اگر تناژ رنگ پوست شما زرد است یا پوست روشنی دارید، بهتر است به سراغ رنگ‌های سرد موجود در چرخه رنگ‌ها بروید؛ رنگ‌هایی مثل خاکستری، سرمه‌ای، آبی، تناژهای مختلف رنگ سبز، آکوا، سبز زمردی، قرمز تیره و غیره. اگر رنگ پوست شما کمی تیره است، به سراغ رنگ‌های تند و گرم موجود در چرخه رنگ‌ها بروید؛ رنگ‌هایی مثل قهوه‌ای، مرجانی، عسلی، طلایی، کهربایی، خاکستری مایل به قهوه‌ای و غیره.

بهترین ترکیب های رنگی برای لباس طرح خاص

رنگ‌های خنثی 

می‌توانید از یک رنگ گرم یا یک رنگ سرد استفاده کرده، و رنگ قسمت‌های دیگر لباس خود را خنثی انتخاب کنید. بدین ترتیب هم ظاهری شیک خواهید داشت و هم توجه دیگران را به لباس خود جلب نمی‌کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

ظاهری تاثیر گذار با انتخاب درست رنگ لباس

ما به صورت فیزیکی به رنگ‌ها عکس العمل نشان می‌دهیم. رنگ‌ها در واقع انواع طول موج‌ها هستند.…