خانه مد و زیبایی نکاتی برای استایل افراد کچل

نکاتی برای استایل افراد کچل

۶
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
انتخاب شلوار مناسب در داشتن استایل مناسب برای افراد کچل بسیار موثر است. خط اتوی شلوار باید تا مچ پا باشد؛ اگر بلندتر بود، یعنی شلوار برای قد شما بلند است و مناسب نیست.
نکاتی برای استایل افراد کچل

کسانی که موهای زیادی دارند، برای اینکه استایل‌های شیک و متفاوتی داشته باشند، می‌توانند از مدل موهای مختلف کمک بگیرند. اما کم موها این گزینه را در اختیار ندارند. کچل‌ها برای اینکه تیپ شیکی داشته باشند، بهتر است برخی نکات را رعایت کنند. در غیر این صورت فقط یک فرد کچل معمولی خواهند بود! مطلب ” نکاتی برای استایل افراد کچل ” مجله دلتا از دست ندهید.

نکاتی برای استایل افراد کچل

باید و نباید ها استایل افراد کچل

نباید تیشرت یا پیراهنی بپوشید که خیلی بزرگ است. جالب است بدانید که بالاتنه افراد کچل بیشتر به چشم می‌آید؛ شانه‌ها و عضلات سینه در مقایسه با سر، بزرگ‌تر دیده می‌شود و به چشم می‌آید. وقتی می‌خواهید پیراهن بخرید، توجه داشته باشد که دوخت خوبی داشته باشد و سرشانه‌ها دقیقا در جای خودش قرار گیرد. توجه به همین نکته ساده می‌تواند تاثیر بسزایی در شیک بودن استایل‌ داشته باشد.

انتخاب رنگ لباس

نکته کلیدی در ساده بودن است؛ هر رنگ معمولا ۴ یا ۵ طیف مختلف دارد و باید سعی کنید میزان استفاده از رنگ‌های متفاوت را به حداقل برسانید. در حقیقت بهتر است در صورت امکان، لباس‌هایی بپوشید که جزو طیف‌های یک رنگ باشد. می‌توانید رنگ‌های پرطرفدار و ساده مثل طوسی، قهوه‌ای، آبی و سیاه را در اولویت قرار دهید.

نکاتی برای استایل افراد کچل رنگ لباس

ریش بگذارید

سر تراشیده و ریش مرتب ترکیب فوق‌العاده‌ای است که حتما باید امتحان کنید. این روزها چنین ظاهری ترند شده و بسیار پرطرفدار است.

نکاتی برای استایل افراد کچل ریش

رنگ پوست

موضوع رنگ بسیار جذاب است، اما سوال اصلی اینجاست که چرا این موضوع برای مردان کچل اهمیت زیادی دارد؟

پاسخ این سوال به‌طرز شگفت‌انگیزی ساده است: افراد کچل مویی برای پوشاندن پوست سر ندارند و این باعث می‌شود در نگاه اول رنگ پوست بر کل استایل شما غالب شود. پس در انتخاب استایل مناسب برای افراد کچل باید رنگ پوست را در نظر گرفت.

اکسسوری افراد کچل

استفاده از اکسسوری خاص باعث می‌شود که گردی سر کمتر به چشم بیاید و توجه‌ها را از پوست سر به لباس و استایل جذاب شما معطوف کند. بهترین اکسسوری برای مردان کچل عینک آفتابی و کلاه است.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “چند راه برای افزایش جذابیت استایل مردانه” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

آستین‌های پف‌دار را به استایل‌تان اضافه کنید!

ممکن است در دید اول فکر کنید که یک آستین پف‌دار و طرح‌های پررنگ و شلوغ روی پارچه لباس جسور…