ست کردن لباس زنانه با شلوار جین مشکی

۷
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
یک ست لباس ساده و شیک، در هر استایلی جواب می‌دهد. بلوز زنانه همراه یک شلوار مشکی جین تنگ، بسیار شیک و جذاب است.
شلوار جین مشکی زنانه

شلوار جین مشکی زنانه یک آیتم مهم در کمد لباس هر خانمی است. اما اگر این شلوار را کم‌ می‌پوشید و نمی‌دانید چطور آن را با بقیه لباس‌های خود ست کنید، بهتر است با مجله دلتا همراه باشید و این مطلب را از دست ندهید.

شلوار جین مشکی زنانه را با چی بپوشیم؟

پیراهن ساده و شلوار جین مشکی

بلوز خود را داخل شلوار فاق بلند مشکی بگذارید تا ظاهری جذاب‌تر داشته باشید. همراه این ظاهر، می‌توانید از کفش پاشنه‌ بلند و اکسسوری مناسب برای دورهمی‌های دوستانه استفاده کنید.

بلوز جین و شلوار جین مشکی

بلوز جین همراه با یک شلوار جین جذب مشکی، بسیار شیک و جذاب است. بهتر است همراه این ست از کمربند استفاده کنید و برای داشتن ظاهری امروزی و شیک، آن را با نیم بوت ست کنید.

بلوز طرح‌دار و شلوار جین مشکی

بلوز طرح‌دار و شلوار مشکی، یک ست شیک و همه کاره برای خانم‌ها است. بلوز شطرنجی، گل‌دار، راه‌راه و… برای ایجاد این ست بسیار مناسب است. کفش پاشنه بلند برای این ست مناسب است تا یک استایل رسمی داشته باشید. اما برای داشتن یک استایل غیررسمی بهتر است از یک کفش عروسکی تخت استفاده کنید.

ژاکت چرم و شلوار جین مشکی

یک ست بسیار راحت و جذاب، با همراه کردن ژاکت چرم و شلوار جین مشکی ساخته می‌شود. در هر موقعیتی می‌توانید از یک ژاکت چرم همراه شلوار جین استفاده کنید.

شلوار جین مشکی زنانه کت چرم

تیشرت طرح‌دار و شلوار جین مشکی

پوشیدن یک تیشرت ساده یا طرح‌دار همراه شلوار جین مشکی، استایل روزانه و غیررسمی دختران فرانسوی است.  تیشرت طرح‌دار سفید و مشکی همراه این شلوار و کفش‌های عروسکی تخت، استایلی است که برای یک دورهمی دوستانه بسیار مناسب و شیک است.

کت مشکی و شلوار جین مشکی

شلوار جین فاق بلند مشکی همراه یک کت ساده، یک استایل رسمی و یا غیررسمی می‌تواند بسازد که بسته به اکسسوری و نوع کیف و کفش با هم فرق می‌کنند.

کت جین و شلوار جین مشکی

کت جین آبی، با شلوار مشکی سنگ‌شور، ظاهری دوست‌داشتنی و جذاب ایجاد می‌کند. این ست راحت را می‌توان در هر فصل مطابق سبک راک، در مهمانی‌ها و دورهمی‌های خودمانی پوشید.

شلوار جین مشکی زنانه کت جین

پیراهن چهارخانه و شلوار جین مشکی

شلوار مشکی جین با یک بلوز چهارخانه، ظاهری فوق‌العاده‌ شیک و خاص می‌سازد. این لباس‌ها را می‌توانید با کتانی و یا نیم‌بوت تخت تکمیل کنید.

بلوز سفید و شلوار جین مشکی

بلوز سفید خود را داخل شلوار بگذارید تا ظاهری مدرن و بسیار شیک داشته باشید. پوشیدن این لباس‌ها همراه کفش مشکی پاشنه بلند، یک ست رسمی ایجاد می‌کند که همراه با ساعت و اکسسوری مناسب دیگر تکمیل می‌شود. بهتر است از انواع گردنبند بزرگ و نیم‌بوت همراه این ست استفاده کنید.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مطالب مد و زیبایی ۹ ترفند برای پنهان کردن شکم با لباس! را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

کم هزینه‌ترین راه برای از بین بردن چروک دور چشم

پیدایش چین و چروک‌ها در نقاط مختلف چهره و بدن از عوارض اجتناب‌ناپذیر افزایش سن است. عارضه‌…