روش‌های هوشمندانه برای پنهان کردن شوفاژها

۲
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
با کاهش دما، رادیاتورها از هوای سرد استقبال می کنند ، اما می توانند چشم نواز و تزئین کننده خانه باشند. چه بخواهید آنها را پنهان کنید ، چه تغییر شکل دهید یا آنها را به نمایش بگذارید، در اینجا چند روش درخشان برای دکوراسیون رادیاتور آورده شده است.
مخفی کردن رادیاتور در دکوراسیون

با گرم شدن هوا و خاموش شدن شوفاژهای منزل برای ایجاد تغییرات دکوری می‌توانید رادیاتور‌ها را از دید خارج کرده و یا با ترفندهایی آن‌‍‌ها را بپوشانید در ادامه با چند راهکار برای مخفی کردن رادیاتور در دکوراسیون با مجله دلتا همراه باشید.

پوشش شوفاژ با باکس و مبلمان سفارشی

شوفاژ

برای مخفی کردن رادیاتور در دکوراسیون با ساخت سفارشی نیمکت بر روی شوفاژ، ترفندی هوشمندانه برای مخفی کردن رادیاتور، هویت بخشی به دکوراسیون خانه و ایجاد فضایی به منظور کار و صرف غذا می‌باشد حتی در حین زمستان اینکار می‎تواند گرمای خوب و نشیمنی راحت برای میل غذا باشد به خصوص اگر با بالشتک‌ها به منظور راحتی و نرم تر شدن کف نیمکت‌ها پوشیده شده باشد.

ایجاد قفسه و طاقچه روی شوفاژ

کاور رادیاتور

استفاده از قفسه یا طاقچه روی شوفاژ نیز می‌تواند نقطه کانونی جالبی در دکوراسیون ایجاد کند و قسمت نازیبای منزل را به نقطه قابل توجه و زیبایی مبدل سازد که با چیدمان اکسسوری‌‎ها و اقلام دکوری تکمیل گردد.

کاور رادیاتور

رادیاتور در منزل

یک پوشش طراحی شده به خوبی می‌تواند رادیاتور در منزل را مخفی نماید و از جهتی دکوراسیون سنتی فضا را به مدرن تبدیل نماید شما می‌توانید یک پوشش رادیاتور را با سبک‌ها، متریال و رنگ‌های مختلف به منظور کاور استفاده کنید و از آن به عنوان مکانی برای اقلام دکوری یا ضروریات کاربردی و تغییر نمای رادیاتور استفاده کنید.

مخفی کردن رادیاتور در دکوراسیون

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

ترفندهای طلایی برای رشد سریع گیاهان آپارتمانی

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که علاقه زیادی به نگهداری از گل‌ها و گیاهان در منزل…