سرهمی زنانه را چگونه ست کنیم؟

۴
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اگر می‌خواهید که با سرهمی، کشیده‌تر دیده شوید پیشنهاد می‌ کنیم که صندل بنددار یا بوت‌های ساق کوتاه بپوشید تا تعادل میان لباس و کفش را رعایت کرده باشید.
سرهمی زنانه را چگونه ست کنیم

سرهمی و سارافون‌ها از تنوع بالایی برخوردارند. می توانید از سرهمی‌ها برای مدرن‌تر کردن استایل خود کمک بگیرید. یک لباس سرهمی خوب، اندازه و رنگ مناسبی دارد. همچنین لباس سرهمی باید دوختی مدرن داشته باشد. با مطلب “سرهمی زنانه را چگونه ست کنیم ؟” همراه مجله دلتا  باشید.

بهترین مدل سرهمی زنانه

سرهمی‌ها برخلاف تصور برخی از مردم، در مدل‌های مختلفی عرضه می‌شوند. اگر می‌خواهید هر روز سرهمی بپوشید، سرهمی‌های کژوال بهترین انتخاب است، اما اگر برای یک مهمانی می‌خواهید سرهمی انتخاب کنید، سرهمی‌های مجلسی تنها گزینه پیش روی شما است.

اگر هوا سرد است می‌توانید سرهمی آستین‌دار انتخاب کنید و یا اگر تابستان گرمی پیش رو دارید، بهتر است مدل‌های بدون آستین را انتخاب کنید.

سرهمی زنانه را چگونه ست کنیم ؟

مناسبت‌های رسمی و مجلسی

درست است که انتخاب کردن یک لباس مجلسی می‌تواند شما را در حاشیه امنیت قرار دهد، اما هیچ‌وقت نمی‌تواند مثل یک سرهمی، شما را خوش‌تیپ و خاص نشان دهد. سرهمی که خوب دوخته شده باشد یا از یک برند معتبر خریداری شده باشد می‌تواند استایل را به شکل عجیبی بهبود ببخشد.

سرهمی زنانه را چگونه ست کنیم مجلسی

روزانه و کژوال

اگر می‌خواهید برای مهمانی آخر هفته لباس جدیدی انتخاب کنید، به راحتی از لباس‌های سرهمی نگذرید. یک سرهمی کژوال خوش‌دوخت و راحت، راه ‌حل خوبی برای جایگزینی تیشرت و شلوار جین همیشگی است.

سرهمی زنانه را چگونه ست کنیم کژوال

اکسسوری به همراه لباس سرهمی

سرهمی‌ با اکسسوری‌های خاص به‌شدت جذاب می‌شود و برعکس اگر در انتخاب اکسسوری اشتباه کنید، استایل شیک و ساده شما، هیچ خواهد شد. اکسسوری‌هایی که می‌توانید روی آن‌ها برای متنوع کردن استایل خود به همراه یک سرهمی ساده فکر کنید، کفش، جواهرات و کمربند است.

سرهمی با کمربند

برای کسانی که تازه می‌خواهند سرهمی بپوشند، استفاده از کمربندی با رنگ متضاد لباس را توصیه می‌کنیم.

همچنین کسانی که مدت زیادی است که سرهمی می‌پوشند برای بهتر شدن استایل، می‌توانند از کمربند استفاده کنند. یک کمربند کاملا اندازه، کمر شما را باریک‌تر و قد شما را بلندتر نشان می‌دهد.

سرهمی زنانه را چگونه ست کنیم کمربند

نکاتی برای پوشیدن سرهمی

  • متداول‌ترین کفش به همراه سرهمی‌ها، کفش‌های پاشنه بلند است.
  • یکی از ترندهای امسال استفاده از تیشرت‌های تک رنگ و سفید به همراه لباس سرهمی است.
  • قانون کلی برای فرم موهای شما با سرهمی وجود ندارد اما معمولا موی باز با سرهمی کژوال و موی بسته با سرهمی مجلسی متداول است.
  • اگر قدبلند هستید، سرهمی بپوشید که دم‌پا گشاد باشد و اگر قد شما کوتاه است از سرهمی‌های کاملا اندازه استفاده کنید.
  • سرهمی را با اکسسوری‌های مناسب ست کنید.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “انتخاب لباس پیلی دار مناسب فرم اندام” را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

فقط با یک شومیز چند ست جذاب بسازید

اگر شما هم دوست دارید تنها با خرید یک محصول و اضافه کردن آن به کمد خود چند هدف را نشانه‌گی…