آپارتمان کمتر از یک میلیارد تومان

۱
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
برخی از محلات شهر هنوز هم امکان خرید آپارتمان‌ با عمربنای پایین و قیمت پیشنهادی کمتر از یک میلیارد تومان را دارند.
آپارتمان

آپارتمان کمتر از یک میلیارد تومان هنوز هم در تهران پیدا می‎شود؛ هرچند هم‎اکنون متقاضیان زیادی در بازار برای خرید و فروش حضور ندارند.

نزدیک شدن به آخرین ماه از سال جاری، ممکن است اندکی حجم معاملات در روزهای پایانی سال را افزایش دهد.

اگرچه حجم  آپارتمان کمتر از یک میلیارد تومان از آپارتمان‌های مسکونی نسبت به آپارتمان‌های با قیمت پیشنهادی بیش از یک میلیارد تومان؛ کمتر است اما نکته جالب این است که در برخی از محلات شهر هنوز هم امکان خرید آپارتمان‌های با عمربنای پایین و قیمت پیشنهادی کمتر از یک میلیارد تومان وجود دارد.

به گزارش مجله دلتا به نقل از دنیای اقتصاد ، مشاوران املاک مناطق مختلف شهر تهران پیش‌بینی می‌کنند بازار معاملاتی مسکن پایتخت در ماه پایانی سال‌جاری روزهای آرامی را سپری خواهد کرد.

آپارتمان کمتر از یک میلیارد تومان
با توجه به وضعیت بازار مسکن از ابتدای سال‌ جاری تاکنون و همچنین شرایط کلی اقتصاد، به‌نظر می‌رسد بازار مسکن در پایان امسال ثبات بیشتری به لحاظ حجم معاملات و قیمت نسبت به مدت مشابه سال‌های گذشته تجربه کند.
بررسی میدانی آگهی‎های ارائه شده به بنگاه‌های املاک شهر تهران حاکی از آن است که  تب و تاب افزایش قیمت‌های پیشنهادی از سمت عرضه نسبت به ماه‌های گذشته کاهش پیدا کرده است.

با این حال هنوز هم برخی از فروشندگان قیمت‌های پیشنهادی خود را چندان متناسب با وضعیت بازار ارائه نمی‌کنند.
در عین حال بررسی‌ها نشان می‌دهد بخشی از قیمت‌های پیشنهادی ارائه شده از سوی فروشندگان در مناطق مختلف شهر با ویژگی‌های مختلف جغرافیایی و… به یکدیگر نزدیک است.

با این حال، هنوز هم متقاضیان خانه‌اولی که به‌دنبال خرید مسکن تا پایان سال‌جاری هستند می‌توانند با قرار گرفتن بازار در شرایط ثبات، در روند مناسب‌تری به جست و جو برای یافتن خانه موردنظر خود بپردازند.

برای خوانش مطالب روزآمد مسکن از صفحه های خبر و گزارش و اخبارمسکن  مجله دلتا دیدن کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در یادداشت روز

همچنین بخوانید

با این روش ماشین لباسشویی را نو کنید!

تجمع مواد و پودر لباسشویی باعث می‌شود ماشین لباسشویی کارایی خوبی نداشته باشد. مراحل تمیز ک…