خانه مد و زیبایی انتخاب لباس پیلی دار مناسب فرم اندام

انتخاب لباس پیلی دار مناسب فرم اندام

۳
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
در دنیای مد و لباس، پلیسه‌ها کاربردهای متفاوتی دارند و در موقعیت‌های مناسب خود پوشیده می‌شوند.
انتخاب لباس پیلی دار

دامن‌ و لباس‌های پلیسه هم مانند طرح‌های چهارخانه کلاسیک و محبوب هستند. این مدل دامن‌ها کاملا تطبیق‌پذیر هستند و با هر لباسی به راحتی ست می‌شوند. مدل‌های زیادی از دامن‌های پلیسه وجود دارد که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند. این مطلب به شما کمک می‌کند با انواع پیلی آشنا شوید و یک لباس پیلی دار مناسب فرم اندام خود انتخاب کنید. با مجله دلتا همراه باشید.

انتخاب لباس پیلی دار مناسب فرم اندام

دامن پیلی دار کوتاه

دامن‌ها یا پیراهن‌های پیلی دار کوتاه مناسب بسیاری از فرم‌های اندام هستند. در هر صورت دامن پلیسه‌ای وجود خواهد داشت که فرم اندام شما را تکمیل کند.

انتخاب لباس پیلی دار کوتاه

فرم اندام گلابی شکل

دامن‌های پلیسه A line که بلندی آن دقیقا تا روی زانو باشد. برای تعدیل حجم دامن باید به دنبال تاپ یا بلوزی باشید که خوش دوخت باشد.

لباس پیلی دار مناسب خانم های ریزنقش

خانم‌های ریز نقش باید دامن پیلی دار کوتاه، انتخاب کنند که بلندی آن چند سانت بالای زانو باشد. با این روش قد بلندتر می‌شوید، بخصوص اگر کفش پاشنه بلند مناسب نیز انتخاب کنید. بلوز و تاپی که انتخاب می‌کنید هم باید کاملا اندازه باشد، تاپ‌های گشاد و بلوزهای اورسایز مناسب ست شدن با دامن پلیسه برای شما نخواهند بود. فراموش نکنید بلوز را داخل دامن قرار دهید تا تعادل را در ظاهر ایجاد کرده باشید.

فرم اندام مستطیلی شکل

خانم‌هایی که فرم اندام مستطیلی شکل دارند معمولا برای انتخاب دامن مناسب دچار مشکل می‌شوند. این خانم‌ها بهتر است دامن‌هایی را خریداری کنند که قسمت کمر آن پایین‌تر از خط کمر قرار دارد.

دامن پیلی دار بلند

انتخاب دامن پیلی دار بلند به مراتب سخت‌تر است و هرکسی نمی‌تواند این کار را درست انجام دهد. هنگام خرید دامن پیلی دار بلند به دنبال پلیسه‌های تیز باشید، همچنین دقت داشته باشید که پلیسه‌ها حالت باز نداشته باشند. انتخاب یک کمربند نازک یا متوسط در خوش اندام به نظر رسیدن کمک زیادی خواهد کرد. با این مدل دامن‌ها بهتر است کفش‌هایی با پاشنه‌های حجیم و لژدار انتخاب کنید. اگر قرار است دامن یا پیراهن پلیسه دار را در یک مجلس رسمی به تن کنید می‌توانید از کفش‌های پاشنه بلند معمولی هم استفاده کنید.

انتخاب لباس پیلی دار بلند

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “شال و روسری را متناسب با تیپ خود ست کنید!” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

آستین‌های پف‌دار را به استایل‌تان اضافه کنید!

ممکن است در دید اول فکر کنید که یک آستین پف‌دار و طرح‌های پررنگ و شلوغ روی پارچه لباس جسور…