قیمت مسکن با کاهش نرخ ارز تثبیت می‎شود

۰
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه

قیمت مسکن با کاهش نرخ ارزتثبیت می‎شود، رئیس اتحادیه املاک بابیان این مطلب تصریح کرد : بطور قطع افزایش بیش از حد قیمت کسادی بازار مسکن را در پی دارد.

گزارش مجله دلتا به نقل از اقتصاد آنلاین حاکیست ، مصطفی‌ قلی خسروی افزود: با افزایش قیمت مسکن توان خرید متقاضیان کاهش می یابد و‌ بازار مسکن کساد می‎شود. وی در پاسخ به این پرسش که اگر روند کاهش نرخ ارز ادامه یابد، قیمت مسکن نیز کاهش می‌یابد، گفت: بطور قطع نمی‎توان در مورد افزایش و یا کاهش قیمت مسکن اظهار نظر کرد.

قیمت مسکن با کاهش نرخ ارز تثبیت می‎شود

رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران گفت: بارها اعلام کرده‌ام که مسکن بهترین گزینه برای سرمایه‌گذاری است و متقاضیانی که نیازمند مسکن هستند، برای خرید اقدام کنند.

خسروی در پاسخ به این پرسش که عده‌ای می‎گویند که مسکن دیگر کشش افزایش قیمت ندارد، گفت: پارسال نیز برخی می‎گفتند که قیمت مسکن افزایش نمی‌یابد و کشش ندارد، اما دیدیم که قیمت مسکن افزایش یافت، بنابراین وجود نقدینگی سرگردان و ورود آن به هر بازاری قیمت را در آن بازار تغییر می‌دهد.

وی تاکید کرد: همواره به متقاضیان مسکن توصیه کرده‌ام که با خرید مسکن و نگه داشتن آن تا ۵ سال آن مسکن شما را تا ۵۰ سال نگه می‌دارد، پس اگر کسانی که نیازمند مسکن برای خود و یا فرزندان خود هستند، بهترین گزینه می‌تواند خرید مسکن باشد.

رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران تصریح کرد: اگر روند کاهش نرخ ارز ادامه یابد، قیمت مسکن به ثبات می‎رسد، اما اینکه با قاطعیت بگوییم قیمت مسکن افزایش و یا کاهش خواهد یافت، نمی‌توان اظهارنظر کرد.

بیشتر بخوانید:

آیا با کاهش نرخ دلار قیمت مسکن به ثبات می رسد؟

تاثیر سقوط قیمت دلار بر بازار مسکن

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در همه عناوین

همچنین بخوانید

سلب حضانت چیست و در چه مواردی اتفاق می‌افتد؟

حضانت که در عرف به معنای نگهداری، سرپرستی و پرورش دادن یک کودک است، بعد از جدایی یا فوت وا…