خانه مد و زیبایی چند ترفند برای خوش استایلی آقایان

چند ترفند برای خوش استایلی آقایان

۴
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
امروزه شیک پوشی و داشتن یک استایل بسیار جذاب و زیبا، برای هر مردی مهم است.
چند ترفند برای خوش استایلی آقایان

شیک پوشی و داشتن یک استایل جذاب که بتواند تمام نظرها را به خود جلب کند تنها با پوشیدن لباس‌های گران قیمت و یا انتخاب لوکس‌ترین اکسسوری‌ها نمی‌باشد. آنچه سبب خوش تیپی و جذابیت آقایان خوش استایل می‌شود، داشتن مهارت‌های گوناگون در انتخاب هوشمندانه پوشاک و استفاده مناسب از آن است. با مطلب ” چند ترفند برای خوش استایلی آقایان ” همراه مجله دلتا باشید.

چند ترفند برای خوش استایلی آقایان

آقایان خوش استایل

یکی از مهارت‌های بسیار خوب برای جلوه دادن به تیپ اسپرت، تا زدن آستین‌ها است. برای این کار بهتر است تا روی آرنج آستین را به رو تا بزنید. به خاطر داشته باشید که به هنگام تا زدن آستین‌ها آن‌ها را منظم تا بزنید تا پیراهن‌تان چروک نشود.

چند ترفند برای خوش استایلی آقایان آستین

استفاده از شالگردن‌های بافتنی

روزهای پاییز و زمستان، می‌توانید از لباس‌های متنوع بافتنی به همراه شالگردن‌های بافتنی که باعث می‌شود استایل زیباتر دیده شود، استفاده کنید تا استایل یک جنتلمن واقعی را داشته باشید.

چند ترفند برای خوش استایلی آقایان شالگردن

جوراب‌ مناسب

واقعیت این است که جوراب‌ها نقش بسیار مهمی در استایل هر مرد دارند. استفاده از جوراب‌هایی که با شلوار و کفش شما متناسب باشد بسیار مهم است.

رسیدگی به دندان‌ها

می‌دانید دندان‌ها نقش بسیار اساسی در زیبایی چهره دارند. داشتن دندان‌های زیبا، سالم و سفید علاوه بر زیبا کردن لبخند باعث جذابیت در چهره نیز می‌شود و داشتن چهره‌ای زیبا مساوی با داشتن یک استایل بسیار زیبا می‌باشد.

ایجاد تنوع در پوشش

بسیاری از افراد همه روزه یک یونیفرم و یا یک دست لباس تکراری استفاده می‌کنند و همین موضوع سبب می‌شود تا بعد از گذشت چند روز دیگر احساس خوبی نداشته و به پوشش خود اهمیت ندهند.

هماهنگی لباس‌ها

آقایان خوش استایل همیشه لباس‌های هماهنگ با هم را انتخاب می‌کنند. هماهنگی میان لباس‌ها سبب می‌شود تا در استفاده از آن‌ها و ست کردن آن‌ها راحت‌تر باشید.

چند ترفند برای خوش استایلی آقایان هماهنگی لباس

شستشوی صحیح لباس‌ها

به هنگام شستشوی هر لباسی ابتدا مطمئن شوید که طبق چه دستورالعملی باید شسته شود. برای ماندگاری بالای لباس‌ها باید آن‌ها را درست شستشو داد و از مواد با کیفیت نیز استفاده کرد. علاوه بر این برخی از لباس‌ها به خاطر داشتن بافت بسیار ظریف احتیاج به شستشوی دستی دارند.

واکس زدن کفش‌ها

اگر جزو آن دسته از آقایان خوش استایل هستید که سبک کلاسیک برای پوشش خود دارید و به طور منظم از کفش‌های چرم استفاده می‌کنید، باید به تمیز بودن کفش‌های خود اهمیت دهید. سعی کنید روزانه آن‌ها را واکس زده تا تمیز و برق باشند و جلوه داشته باشد.

استفاده از کروات

تمامی آقایان خوش استایل که پیرو سبک کلاسیک هستند و پوشش کت و شلواری دارند با استفاده از یک کروات ساده می‌توانند استایل خود را بسیار زیباتر و جذاب‌تر جلوه دهند.

چند ترفند برای خوش استایلی آقایان کراوات

استفاده از اکسسوری

یکی از مهم‌‌ترین وسایلی که باعث جذابیت استایل آقایان می‌شود، استفاده از اکسسوری‌های لوکس است. دستبندهای فلزی و یا چرم، عینک آفتابی، کیف پول چرم، زنجیرهای گردن از جمله اکسسوری‌های مناسب برای آقایان با سبک‌های پوششی متفاوت می‌باشد.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “راهنمای خرید لباس ورزشی مردانه” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

سفر به مدرسه جادوگری در یک قلعه انگلیسی!

مدرسه جادوگری بوث‌ول (Bothwell) مدرسه‌ای است که مهمانان آن، می‌توانند اجرای جادوگری به شکل…