اصول ست کردن شلوار اسلش در استایل روزمره

۶
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
ممکن است در نگاه اول شلوار اسلش، یک شلوار ورزشی به نظر برسد اما جالب است بدانید که این روزها این نوع شلوار حتی جایگزین شلوار جین شده است.
ست کردن شلوار اسلش

استفاده از انواع لباس راحتی، ورزشی و اسپرت این روزها بخصوص در میان جوانان زیاد به چشم می‌خورد و سبک اسپرت یک رقیب جدی برای دیگر سبک‌ها در دنیای مد شده است. یکی از انواع لباس‌هایی که معمولا آقایان جوان برای تیپ اسپرت و راحتی خود انتخاب می‌کنند شلوار اسلش است. اگر شما هم جز طرفداران شلوار اسلش هستید با مجله دلتا همراه شوید تا نگاهی به اصول ست کردن شلوار اسلش در استایل روزمره بیندازیم.

اصول ست کردن شلوار اسلش در استایل روزمره

شلوار اسلش چیست؟

ممکن است در نگاه اول شلوار اسلش یک شلوار ورزشی به نظر برسد اما جالب است بدانید که این روزها این نوع شلوار حتی جایگزین شلوار جین شده است و بسیاری از افراد از این شلوار برای استایل روزمره خود استفاده می‌کنند. جنس این نوع شلوار، پارچه‌ای و راحت است که ظاهری کاملا اسپرت دارد و قسمت ساق پای آن به صورت کشی یا بسیار تنگ است.

ست‌کردن شلوار اسلش با سویشرت

یکی از محبوب‌ترین استایل‌های روزمره به ویژه برای پسرهای جوان، ست کردن سویشرت و شلوار اسلش است. این ست کاملا شیک و زیبا است.

ست کردن شلوار اسلش تیشرت

ست‌کردن شلوار اسلش و تیشرت

اگر جزء آن دسته افرادی هستید که بیشتر روزهای خود را با یک تیپ راحتی و اسپرت سپری می‌کنید، پیشنهاد می‌کنیم از ست بسیار جذاب شلوار اسلش و تیشرت استفاده کنید.

 

ست‌کردن شلوار اسلش و لباس ورزشی

برای داشتن یک تیپ ورزشی بسیار عالی، می‌توانید از یک سویشرت ورزشی زیپ‌دار و شلوار اسلش استفاده کنید. کفش ورزشی و یا کتانی مورد علاقه خود را نیز بپوشید و برای جذاب‌تر شدن استایل ورزشی خود یک کلاه کپ نیز به سر کنید.

با شلوار اسلش، کفش چی بپوشیم؟

می‌توانید هر نوع کفشی را با این شلوار به راحتی ست کنید اما اگر به دنبال یک کفش بسیار مناسب و شیک برای داشتن یک استایل ایده‌آل هستید پیشنهاد می‌کنیم از انواع کفش کتانی ساق‌دار استفاده کنید.

ست کردن شلوار اسلش کفش

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “چند ترفند برای خوش استایلی آقایان” را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

چگونه بدون هزینه شیک‌‌پوش باشیم؟

دلتان می‌خواهد یک خانم یا آقای خوش‌لباس و شیک‌پوش باشید اما بودجه زیادی برای خرید لباس ندا…