خانه مد و زیبایی همه چیز درباره خرید شلوار جین مردانه

همه چیز درباره خرید شلوار جین مردانه

۲
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
به یاد داشته باشید شما هر سن و سال و موقعیت اجتماعی داشته باشید باز هم می توانید از شلوار جین استفاده کنید و همیشه استایلی مناسب برای هر مکان و موقعیتی داشته باشد.

امروزه شلوار جین در بین آقایان محبوبیت بسیاری دارد به طوری که بیش از نیمی از آقایان حداقل یک شلوار جین را دارند که با هر لباس و پوششی از آن استفاده می‌کنند. آقای نیکو پیراک یکی از طراحان بزرگ شلوار جین در این باره می‌گوید: «شلوار جین خوب برای آقایان بسیار مهم است چون همیشه و هر جا از آن استفاده می‌کنند.» به دلیل اهمیت زیاد این قضیه ما تعدادی از توصیه‌های این طراح بزرگ را در مورد خرید شلوار جین مردانه ، مناسب برای شما فراهم کرده ایم، امیدوارم راهنمای خوبی برای خرید شما باشد. با مجله دلتا همراه باشید.

همه چیز درباره خرید شلوار جین مردانه

نگران اندامتان نباشید

به جای فکر کردن به اندامی بودن یا گشاد بودن شلوار جین، آقایان باید تمرکز خود را بر روی جنس شلوار و مکانی که می‎خواهند از آن شلوار استفاده کنند، بگذارند. برای مکان‌هایی که نوع فعالیت‌های آقایان آرام است مثل محیط شرکت یا مهمانی استفاده از شلوار‌های جین کلاسیک و اندامی بسیار مناسب است، اما برای مکان‌هایی که افراد در آن‌جا فعالیت زیادی دارند استفاده از شلوارهای جین کمی گشاد‌تر و کشی مناسب‌تر است.

خرید شلوار جین مردانه هر اندام

یک سایز کوچکتر بخرید

آقایان معمولا دوست دارند در شلوار احساس راحتی کنند و همیشه سایز بزرگ انتخاب می‎کنند. اما به خاطر داشته باشید شلوار جین همیشه پس از چند بار استفاده و شستشو  جا باز می‌کند، در نتیجه اگر شما سایز بزرگ را انتخاب کنید پس از مدتی شلوار از آن حالت و فرم معمولی در می‌آید و بسیار گشاد جلوه می‌کند.

شلوار جین جذب را نادیده نگیرید

بسیاری از آقایان تصور می‌کنند که شلوار‌های جین جذب فقط برای افرادی ست که همیشه پیرو مد و فشن هستند، در صورتی‎که این طور نیست اگر طرفدار سبک کلاسیک هستید و یا از کتانی‌های نیم ساق و آل‌استار استفاده می‌کنید شلوار جین جذب بسیار برای شما مناسب است.

خرید شلوار جین مردانه جذب

جیب ها را چک کنید

استفاده از شلوار‌های جین که پر از جیب و زیپ و دکمه است بسیار جلب توجه می‌کند و اصلا گزینه مناسبی نیست. اگر می‌خواهید برای طولانی مدت از ظاهر و استایلی شیک برخوردار باشید، حتما از لباس‌های ساده استفاده کنید، چون سادگی هیچ‌گاه زیبایی خودش را از دست نمی‌دهد. برای شلوار جین فقط مطمئن شوید که دو جیب عقب و دو جیب کنار را داشته باشد.

تنوع رنگ 

وقتی حرف از شلوار جین می‌شود بیشتر افراد گمان می‌کنند که باید شلوار جین فقط آبی باشد در حالیکه امروزه تنوع در رنگ‌های شلوار جین بسیار زیاد است. سعی کنید در رنگ شلوار جین مردانه خود تنوع ایجاد کنید تا خیلی زود از سبک لباس پوشیدن خود خسته نشوید.

خرید شلوار جین مردانه رنگ

 

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی“بافتنی مردانه را چگونه بپوشیم؟” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

علت ایجاد سنگ کلیه

سنگ کلیه معمولا یک علت واحد و مشخص ندارد اما عواملی وجود دارند که احتمال بروز سنگ کلیه را …