همه چیز درباره خرید شلوار جین مردانه

۷
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
به یاد داشته باشید شما هر سن و سال و موقعیت اجتماعی داشته باشید باز هم می توانید از شلوار جین استفاده کنید و همیشه استایلی مناسب برای هر مکان و موقعیتی داشته باشید.

امروزه شلوار جین در بین آقایان محبوبیت بسیاری دارد به طوری که بیش از نیمی از آقایان حداقل یک شلوار جین دارند که با هر لباس و پوششی از آن استفاده می‌کنند.  به دلیل اهمیت زیاد این قضیه، ما تعدادی از توصیه‌های یک طراح بزرگ را در مورد خرید شلوار جین مردانه برای شما فراهم کرده‌ایم، امیدوارم راهنمای خوبی برای خرید شما باشد. با مجله دلتا همراه باشید.

همه چیز درباره خرید شلوار جین مردانه

نگران اندامتان نباشید

به جای فکر کردن به اندامی بودن یا گشاد بودن شلوار جین، آقایان باید تمرکز خود را بر روی جنس شلوار و مکانی که می‎خواهند از آن شلوار استفاده کنند، بگذارند.

برای محیط شرکت یا مهمانی، شلوار‌های جین کلاسیک و اندامی بسیار مناسب است. اما برای مکان‌هایی که افراد در آن‌جا فعالیت زیادی دارند استفاده از شلوارهای جین کمی گشاد‌تر و کشی مناسب‌تر خواهد بود.

خرید شلوار جین مردانه هر اندام

یک سایز کوچکتر بخرید

آقایان معمولا دوست دارند در شلوار احساس راحتی کنند و همیشه سایز بزرگ انتخاب می‎‌کنند.

شلوار جین پس از چند بار استفاده و شستشو جا باز می‌کند. در نتیجه اگر شما سایز بزرگ را انتخاب کنید پس از مدتی شلوار از آن حالت و فرم معمولی در می‌آید و بسیار گشاد می‌شود.

شلوار جین جذب را نادیده نگیرید

 اگر طرفدار سبک کلاسیک هستید و یا از کتانی‌های نیم ساق و آل‌استار استفاده می‌کنید شلوار جین جذب بسیار برای شما مناسب است.

خرید شلوار جین مردانه جذب

جیب ها را چک کنید

اگر می‌خواهید برای طولانی مدت از ظاهر و استایلی شیک برخوردار باشید، حتما از لباس‌های ساده استفاده کنید. سادگی هیچ‌گاه زیبایی خودش را از دست نمی‌دهد.

تنوع رنگ 

وقتی حرف از شلوار جین می‌شود بیشتر افراد گمان می‌کنند که باید شلوار جین فقط آبی باشد، در حالیکه امروزه تنوع در رنگ‌های شلوار جین بسیار زیاد است. سعی کنید در رنگ شلوار جین مردانه خود تنوع ایجاد کنید تا خیلی زود از سبک لباس پوشیدن خود خسته نشوید.

خرید شلوار جین مردانه رنگ

 

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی“بافتنی مردانه را چگونه بپوشیم؟” را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

چگونه بدون هزینه شیک‌‌پوش باشیم؟

دلتان می‌خواهد یک خانم یا آقای خوش‌لباس و شیک‌پوش باشید اما بودجه زیادی برای خرید لباس ندا…