پالتوی قهوه‌ای را با چه رنگی ست کنیم؟

۹
2
زمان مطالعه: 3 دقیقه
می‌توانید با بارونی و پالتوی قهوه‌ای خود یک شال آبی روشن یا فیروزه‌ای بپوشید. همچنین رنگ‌های دیگر این خانواده مانند سورمه‌ای و یاسی هم در کنار پالتوی قهوه‌ای زیبا خواهند بود.
ست کردن پالتوی قهوه ای

رنگ قهوه‌ای یکی از مناسب‌ترین و محبوب‌ترین رنگ‌ها برای فصل پاییز و زمستان است. از نظر برخی افراد رنگ قهوه‌ای رنگ خسته کننده‌ای محسوب می‌شود اما اگر به درستی با رنگ‌های مناسب ترکیب شود می‌تواند یک استایل جذاب برایتان فراهم کند. در ادامه انواع ست کردن پالتوی قهوه ای با زیباترین رنگ‌ها را معرفی می‌کنیم. با مجله دلتا همراه باشید.

رنگ‌های مناسب برای ست کردن پالتوی قهوه ای

پالتوی قهوه ای با زرشکی و قرمز

ترکیب رنگ قهوه‌ای با قرمز و زرشکی یکی از زیباترین ترکیب ها است که هارمونی بالایی دارد. قهوه‌ای و زرشکی هر دو تقریبا گرم به شمار می‌روند بنابراین بهتر است قهوه‌ای را با زرشکی و قرمز تند ترکیب کنید تا هماهنگی بیشتری بین این دو بخش به وجود آورد.

ست کردن پالتوی قهوه ای قرمز

قهوه‌ای و آبی

طیف‌های مختلف آبی، رنگ مکمل قهوه‌ای هستند. آبی روشن تضاد زیبایی با قهوه‌ای ایجاد می‌کند و باعث می‌شود هر دو رنگ به خوبی بدرخشند. می‌توانید با بارونی و پالتوی قهوه‌ای خود یک شال آبی روشن یا فیروزه‌ای بپوشید. همچنین رنگ‌های دیگر این خانواده مانند سورمه‌ای و یاسی هم در کنار پالتوی قهوه‌ای زیبا خواهند بود.

ست کردن پالتوی قهوه ای آبی

قهوه‌ای با مشکی و سفید 

بهتر است طیف‌های روشن‌تر رنگ قهوه‌ای (شتری، کرم تیره و یا طیف‌های دیگر قهوه‌ای روشن) را همراه با رنگ مشکی بپوشید. همچنین پوشیدن لباس های سفید و کرم رنگ با قهوه‌ای باعث تعادل در ست لباس می‌شود. بنابراین با لباس رنگ قهوه‌ای تیره خود رنگ سفید و کرم بپوشید.

ست کردن پالتوی قهوه ای سفید

پالتو قهوه ای و سبز

سبز یکی از رنگ‌هایی است که در طبیعت در کنار رنگ قهوه‌ای مشاهده می‌کنیم بنابراین یکی از بهترین انتخاب‌ها برای ست کردن پالتوی قهوه ‌ای است.

ست کردن پالتوی قهوه ای سبز

ست پالتوی قهوه ای با رنگ شتری و کرم

ترکیب شتری و قهوه‌ای نیز ترکیبی هم خانواده و همرنگ است که این ترکیب استایل را بسیار شیک می‌کند و تناسب خاصی به وجود می‌آورد.

قهو‌ه‌ای و زرد

رنگ زرد یکی از زیباترین رنگ‌ها در کنار قهوه‌ای است. می‌توانید تمامی طیف رنگ زرد از پررنگ تا کم رنگ آن را با لباس قهوه‌ای ست کنید.

ست کردن پالتوی قهوه ای زرد

پالتوی قهوه ای با طوسی

رنگ طوسی از جمله رنگ‌های خنثی است که در کنار اکثر رنگ‌ها به خصوص رنگ قهوه‌ای زیبایی و جذابیت زیادی دارد.

ست کردن پالتوی قهوه ای طوسی

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی“خانم‌های چاق در پاییز چگونه لباس بپوشند؟” را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

ترفندهایی که برای حفظ زیبایی در تابستان

 آرایش‌های صورت برای هر فصل می‌تواند متفاوت باشد و نکته‌هایی داشته باشد که در فصل دیگر، کا…