ایده جذاب برای استفاده از فضای بالای کابینت

۹
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
فضای بالای کابینت در اکثر خانه‌ها به صورت خالی به چشم می‌خورد. همانطور که می‌دانید پر کردن فضاها باعث می‌شود تا یکنواختی از محیط دور شود و حس سرزندگی در فضا ایجاد شود.
دکوراسیون کابینت

آشپزخانه جز فضاهایی است که دکوراسیون کابینت آن باعث تحرک و پویایی انسان می‌شود. حال اگر قصد دارید با چند ایده خلاقانه و بسیار جذاب برای پر‌کردن چیدمان فضای بالای کابینت آشنا شوید، این مطلب از مجله دلتا را از دست ندهید.

استفاده از گل و گیاه در فضای بالای کابینت

قطعا در میان انواع گل‌ها و گیاهان، مدل‌هایی وجود دارد که نیاز به آبیاری بسیار زیاد نداشته باشد، در نتیجه شما می‌توانید در دکوراسیون داخلی آشپزخانه و فضای خالی بالای کابینت آن را با انواع گل و گیاه‌های بسیار زیبا که شرایط خاصی برای نگهداری ندارند پر کنید.

گیاهان آپارتمانی

استفاده از سبدهای حصیری در بالای کابینت

یکی از ایده‌های بسیار ساده و جذاب که با استفاده از وسایل موجود در خانه می‌توانید فضای بالای کابینت را پر کنید، استفاده از سبدهای حصیری است. به کمک این سبدها شما می‌توانید یک تقسیم فضایی ساده در بالای کابینت ایجاد کنید و وسایلی که در آش‍پزخانه کاربرد کمتری دارد را درون آن سبدها قرار دهید.

قفسه‌بندی فضای بالای کابینت

قفسه‌بندی جز دسته مواردی است که همیشه در چیدمان فضای بالای کابینت به عنوان یک ایده ناب و جذاب مطرح می‌شود. شما می‌توانید با استفاده از چوب یا کناف فضای بالای کابینت را که فضای کوچکی است به قفسه‌های مربع شکل تقسیم کنید و از آن به عنوان کابینت و یا قفسه‌هایی برای قرار دادن ظروف یا وسایل تزیینی استفاده کنید.

چیدمان فضای بالای کابینت

پیشنهاد مطالعه: برای چیدمان مدرن آشپزخانه مطلب آشپزخانه مدرن با کمترین هزینه را در مجله دکوراسیون بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

بهترین مدل‌های کمد دیواری برای منزل شما

با توجه به خانه‌های مدرن امروزی نمی‌توان از کمدهایی زشت و قدیمی استفاده کرد بلکه کمد دیوار…