خانه گردشگری تونل عشق، مسیری به سمت رویا!

تونل عشق، مسیری به سمت رویا!

۲
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
شاید در ابتدا فکر کنید که اشتباهی شده است یا با معرفی تونل عشق اوکراین می‌خواهیم اغراق نماییم اما با دیدن عکس‌های این تونل در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، سایت‌ها و وبلاگ‌های مختلف متوجه علت نام‌گذاری این مکان می‌شوید.
تونل عشق

تونل عشق اوکراین یکی از بهترین جاذبه های توریستی در دنیاست که با دیدن عکس‌هایش دلتان می‌خواهد که شما هم به اینجا سفر کنید. در این تونل قدم بزنید و حتی بهترین عکس‌ها را بگیرید. مجله دلتا برای افرادی که به دنبال بهترین مناظر یا شگفت انگیزترین مکان‌های جهان برای عکاسی و البته قدم زدن هستند، تونل عشق اوکراین یا تونل کلاون اوکراین را معرفی می‌نماید.

تونل عشق

تونل عشق اوکراین چیست و کجاست؟

اگر بخواهیم توصیفی غیر رمانتیک از این مکان داشته باشیم و آن را شرح دهیم باید بگوییم که اینجا در واقع مسیری از یک ریل قطار غیرفعال و متروکه است. جایی که به دلیل متروکه شدن در طول سال‌ها می‌توانست تبدیل به خرابه‌ای تاریک و حتی ترسناک تبدیل شود اما امروزه سرنوشت دست این ریل قطار را به گونه دیگری رقم زده است. برای عکاسان و عاشقان، این یک ریل راه‌آهن محروم از نور مستقیم خورشید است که توسط قوس و طاقی از شاخ‌ها و برگ‌های سرسبز درختان انبوه اطراف پوشانده شده و باعث به وجود آمدن یک تونل بزرگ و بی‌انتها تا جایی که چشم کار می‌کند، روی ریل راه‌آهن شده است.

 تونل کلاون

این تونل در خارج از روستای کلوان واقع در غرب کیف و شمال شرق لویو در اوکراین واقع شده است. به شما پیشنهاد می‌دهیم حالا که این همه راه را برای دیدن تونل عشق اوکراین آمده‌اید، به دیدن کلیسای زیبای این مکان و یادبود جنگ‌جهانی دوم هم بروید. هم‌چنین در ایستگاه قدیمی قطار این شهر پنجره‌هایی با شیشه‌های رنگی بسیار زیبایی قرار دارد که می‌تواند شما را مجذوب خود نماید.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی بیشتر با مکان‌های شگفت انگیز، مطلب دریاچه‌ای که حباب‌های آن آتش می‌گیرد! را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

سفر به مدرسه جادوگری در یک قلعه انگلیسی!

مدرسه جادوگری بوث‌ول (Bothwell) مدرسه‌ای است که مهمانان آن، می‌توانند اجرای جادوگری به شکل…