تخت‌خواب تاشو، خوب و کارآمد یا خطرناک؟!

۹
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
زندگی در خانه‌های کوچک امروز به یک دغدغه تبدیل شده است و باید با کمک چیدمان بهینه، شرایط زندگی را جذاب کنیم و خانه‌ای کوچک، اما زیبا داشته باشیم.
تخت خواب تاشو

استفاده از وسایل کم‌جا مانند تخت خواب تاشو معجزه‌ای طلایی برای زندگی در خانه‌هایی با متراژ پایین است. در خانه‌هایی با اتاق خواب کم یکی از دغدغه‌های افراد، چیدمان اتاق با فضای کم است، تا بتواند استفاده بهینه از اتاق خواب داشته باشند. امروز در مجله دلتا به بررسی تخت خواب کم جا می‌پردازیم.

تخت تاشو دیواری را به کمد تبدیل کنید

با وجود استفاده از تخت تاشو دیواری، کودکان شما فضای کافی برای بازی در اتاق خودشان دارند و تخت خواب آن‌ها در زمان بسته بودن، تنها بخشی از دیوار اتاق را به خود اختصاص داد و ظاهری جمع‌وجور مثل یک کمد دارد. کمدی که یک تخت گرم و نرم را در خود پنهان کرده است و ظاهر ساده شبیه به کمد دیواری دارد، برای آن که دکوراسیون مدرن و کاربردی در اتاق کوچک فرزندتان داشته باشید.

تخت خواب تاشو

آیا تخت خواب‌های تاشو واقعاً خطرناک هستند؟

در حقیقت چندین مورد مستند از تخت خواب‌های تاشو وجود دارند که موجب آسیب و کشته شدن افراد شده است. این اتفاق زمانی می‌افتد که تخت به طور ناخودآگاه از جای خود خارج می‌شود و اگر فردی در زیر آن قرار داشته باشد، دچار آسیب می‌شود. امروزه، تخت خواب‌های تاشو دارای مکانیزم‌های مجهزی جهت قفل شدن هستند، بنابراین واقعاً لازم نیست نگران تا شدن یک‌دفعه آن باشید. فقط مراقب باشید که صبح با دقت از رخت‌خواب خارج شوید و تخت را به درستی قفل کنید.

تخت خواب کم جا

مزایای استفاده از تخت تاشو

مهم‌ترین مزیت تخت خواب تاشو این است که وقتی نیازی به استفاده از آن ندارید، آن را جمع کنید. این باعث می‌شود که در طول روز بتوانید از فضایتان برای مقاصد دیگری استفاده کنید یکی دیگر از بزرگ‌ترین مزیت‌های این مدل تخت خواب کم جا این است که از نظر اقتصادی مقرون به صرفه هستند.

پیشنهاد مطالعه: در مجله دانستی دلتا مطالب جالب و به روز مانند تاثیر موسیقی بر مغز انسان را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

این گلدان‌ها خانه شما را دیدنی می‌کنند

در این مطلب از مجله دلتا به معرفی ایده های استفاده از گلدان های آویز در منزل می‌پردازیم. ب…