خانه یادداشت روز برای خرید آپارتمان در پاسداران چقدر باید هزینه کرد؟

محله گردی

برای خرید آپارتمان در پاسداران چقدر باید هزینه کرد؟

۱۸
6
زمان مطالعه: 2 دقیقه
خیابان پاسداران یکی از خیابان‎های مهم تهران بوده و فضای مناسبی را برای زندگی پایتخت‎نشینان فراهم کرده است.
خرید آپارتمان در پاسداران

پایتخت‎های سراسر دنیا دارای بهترین و وسیع‎ترین خیابان‎های موجود در کشور خود هستند که در آن می‎توان به تمامی امکانات مورد نیاز برای زندگی در چنین محیطی دست پیدا کرد. تهران نیز به‎عنوان مرکز و پایتخت کشور ایران، از این خیابان‎ها بسیار دارد که علاوه بر ایجاد زیبایی، در بافت شهری، امکانات خوبی را برای زندگی مردم فراهم کرده‎ است.

خیابان پاسداران یکی از این خیابان‎های اصیل و قدیمی تهران است که در ابتدا به نام خیابان سلطنت آباد خوانده می‎شد و بعدها به اسم جدید خود نام‎گذاری شده است.

این خیابان، مرز مابین دو منطقه‎ی ۳ و ۴ تهران و متشکل از خیابان‎ها و محلات بسیار خوبی است. خیابان پاسداران از سمت سه راه ضرابخانه آغاز  و با گذر از میدان نوبنیاد به منطقه ۱ تهران منتهی می‎شود.

منطقه پاسداران دارای محله‎هایی همچون ضرابخانه، گلستان، احتشامیه، هروی و بسیاری دیگر است که هر کدام به تنهایی موقعیتی ایدئال را برای خرید آپارتمان در تهران فراهم کرده‎اند.

یکی دیگر از ویژگی‎های مهم این محدوده دسترسی خوب محلی و بهره‎مندی از امکانات حمل‎ونقل شهری است. این خیابان با داشتن ایستگاه‎های مترو محله‎های مجاور مانند متروی نوبنیاد و ایستگاه‎های متعدد اتوبوس و تاکسی توانسته است شرایط عبور و مرور را برای ساکنان خود راحت‎تر کند.

همچنین وجود بیمارستان‎هایی مانند بیمارستان گلستان نداجا و بیمارستان لبافی نژاد نیز یکی دیگر از امتیازات موجود در این محدوده است که توانسته فضای درمانی مناسبی را برای این محدوده‎ ایجاد کند.

در گزارش امروز قصد داریم تا جدیدترین موقعیت‎های موجود برای خرید آپارتمان در پاسداران را معرفی کرده و میزان پولی را که برای خرید خانه در این محدوده باید هزینه کنید، به اطلاع شما برسانیم. از این رو اگر شما نیز قصد خرید آپارتمان یا حتی رهن و اجاره خانه در این محدوده را دارید، حتماً سری به سایت دلتا بزنید.

برای مشاهده‌ی املاک پاسداران در اینجا کلیک کنید.

بیشتر ببینید در یادداشت روز

همچنین بخوانید

طرز تهیه لازانیای بادمجان با ساده‌ترین روش

لازانیای بادمجان یکی از انواع غذا با بادمجان است که طعم بی‌نهایت خوبی دارد. این غذا را برا…