خانه گردشگری پرواز بر فراز قله برومو اندونزی

پرواز بر فراز قله برومو اندونزی

۰
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
یکی از معروف ترین آتشفشان های اندونزی به نام کوه برومو در جزیره جاوا قرار دارد.
جاذبه های گردشگری اندونزی

تیمی از شرکت رد بول، همین اواخر تصمیم می‌گیرد بر فراز قله آتشفشانی مونت برومو در اندونزی حرکت جالبی را رقم بزند. آتشفشان فعال برومو مناظر خارق‌العاده‌ای آفریده که این گروه سعی کرده‌اند در سفر خود برفراز این قله ثبت کنند. با مجله دلتا همراه باشید تا به تماشای تصاویری جالب از پرواز روی این قله آتشفشانی از جاذبه های گردشگری اندونزی بنشینیم.

قله برومو کجاست؟

در سفر به اندونزی شما شانس دیدن قله برومو، کوه آتشفشانی در جاوای شرقی از نزدیک را خواهید داشت! این قله با ارتفاع ۲۳۲۹ متر هنوز هم فعال است همیشه از دهانه آن دود بیرون می‌آید و گاهی نیز خاکستر فوران می‌کند. چهار آتشفشان دیگر در نزدیکی کوه برومو واقع شده اما تنها آتشفشان فعال همین برومو است. ابهت این آتشفشان و مناظر فوق‌العاده‌ اطراف آن حسابی میخ‌کوب‌تان می‌کند.

قله برومو اندونزی

این قله‌ با وجود فعالیت‌های آتشفشانی‌ ماجراجویان و گردشگران زیادی را برای تماشای خود به سمت اندونزی می‌کشاند. جالب است بدانید این منطقه نزد بومیان بسیار مقدس است. محلیان با قربانی، اهدای گل و خوراکی احترام خود را نسبت به این منطقه اعلام می‌کنند.

تیم ردبول بر فراز قله مونت برومو

این مکان دیدنی تازگی‌ها میزبان تیم چتربازی ردبول بود. تیمی که با سفر به پارک ملی تنیا سِمرو در شرق جاوه ماموریتی مهیج و خطرناک را به عهده گرفت. داستان از این قرار بود که افراد تیم ردبول در انتظار فوران قله برومو نشست و پس از آن با استفاده از وینگ سوئیت و در حالی که نوشته‌ای بزرگ در دست داشتند، در ارتفاع ۱۳هزار پایی از هلیکوپتر به بیرون پریدند و بر فراز دهانه‌ این آتشفشان پرواز کردند! این گروه دارای تجهیزات لازم برای فیلمبرداری بودند و عکس‌های دیدنی و جالبی گرفتند.

تمام فصول وقت مناسبی برای بازید از این منطقه است. این منطقه امکانات مناسب گردشگری و تفریحی بی‌شماری دارد.

تیم ردبول بر فراز قله مونت برومو

پیشنهاد مطالعه : برای آشنایی بیشتر با مطالب گردشگری “محبوب‌ترین جزایر دنیا” را بخوانید.

بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

دریاچه‌ نفرین‌شده‌ای که حیوانات را سنگ می‌کند!

اتفاقاتی در این دریاچه رخ‌ داده است که ذهن هرکسی را درگیر می‌کند. همه می‌گویند رمز و رازی …