کت و شلوار راه راه مردانه را چگونه ست کنیم؟

۲
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
کت و شلوار راه راه مردانه اولین بار در قرن ۱۹ میلادی به عنوان یونیفرم بانکداران شهر لندن مورد استفاده قرار گرفت.
کت و شلوار راه راه مردانه

پوشیدن کت و شلوار راه راه مردانه بسیاری از ما را به دهه ۹۰ می‌برد؛ بانکداران آمریکایی و یا فعالان حاضر در وال استریت. اما آیا این مدل کت و شلوار مردانه قدیمی شده است؟ سخت در اشتباهید، این سبک از لباس مردانه همواره مد روز بوده‌اند و یکی از انواع رسمی کت و شلوار است، با این مطلب مجله دلتا همراه باشید تا روش ست کردن این مدل کت و شلوار مردانه را بشناسید.

کت و شلوار راه راه مردانه را چگونه ست کنیم؟

دو نوع از این سبک کت و شلوار مردانه وجود دارد:

۱- کت و شلوار با راه راه نازک

۲- کت و شلوار با راه راه کلفت

پیراهن مردانه

بهترین انتخابی که برای پیراهن مردانه می‌توانید داشته باشید، رنگ سفید ساده و آبی روشن است. استفاده از هر رنگ و طرح شانس شما را برای داشتن یک ست زیبا کاهش خواهد داد.

کت و شلوار راه راه مردانه پیراهن

کراوات

هرچند بسیاری معتقد هستند که در استفاده از کراوات محدودیتی وجود ندارد، اما پیشنهاد ما به شما این است که به سراغ کراوات راه راه نروید و به جای آن کراوات نقطه‌ای را جایگزین کنید. ولی اگر به هر دلیل قصد دارید از کراوات راه راه استفاده کنید، توجه کنید فاصله خطوط کت و شلوار و کراوات یکسان نباشد.

کت و شلوار راه راه مردانه کراوات

بالاخره کت و شلوار راه راه بخرم؟

اگر بخواهم یک توصیه کلی به شما بکنم، بهتر است چهارمین یا پنجمین کت و شلوار شما، کت و شلوار راه راه باشد! چرا که امکان ست کردن سایر کت و شلوارهای مردانه بسیار ساده‌تر از این مد خواهد بود. بهترین انتخاب‌ها برای شما عبارت است از: کت و شلوار مشکی، کت و شلوار سرمه ای، کت و شلوار خاکستری و طوسی.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “آموزش چند مدل تاکردن دستمال جیب” را مطالعه کنید.

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن 22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

هرگز این مواد را به پوستتان نزنید

ماسک های مضر برای پوست را همه افراد باید بشناسند تا هرگز از آن‌ها استفاده نکنند. استفاده ا…