صفحه اصلی مد و زیبایی در موقعیت های مختلف چه لباسی بپوشیم؟

در موقعیت های مختلف چه لباسی بپوشیم؟

۰
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
حال چی بپوشم؟ از اون سوال حسابی هاست که همیشه و همواره همراه همه آدم هاست به خصوص خانم ها ولی آقایان هم این مشغله فکری را دارند.
حالا چی بپوشم

حالا چی بپوشم ؟ سوالی است که بسیاری از ما در طی روز و قبل از هر مهمانی، مجلس و … از خود می‌پرسیم. در این مطلب مجله دلتا قصد داریم به شما کمک کنیم تا در زمان کوتاه‌تری به پاسخ این سوال برسید. با ما همراه باشید.

حالا چی بپوشم

دورهمی چی بپوشم

لباس مناسب بانوان: یک دامن مدادی و یا شلوار راحتی زنانه، با شومیز زنانه و کفش پاشنه بلند بپوشید.

لباس مناسب آقایان: شلوار پارچه‌ای مردانه، پیراهن مردانه و کفش لوفر بهترین انتخاب خواهد بود.

 تیپ اسپرت 

لباس مناسب بانوان: بی‌خیال شلوار جین زنانه، کتانی سفید شوید و به جای آن شلوار ابریشمی و یا دامن بپوشید. کفش زنانه تخت و بلوز طرح دار بپوشید.

لباس مناسب آقایان: شلوار جین را با یک جفت کفش کتانی مردانه و یا کفش لوفر ست کنید. کت تک و یا کت بلیزر می‌تواند انتخاب مناسب برای شما باشد. به اندازه بودن لباس توجه داشته باشید و هرگز لباس گشاد و یا تنگ نپوشید.

کنسرت چی بپوشم

لباس مناسب بانوان: یک مانتو مشکی را با کتانی و شلوار جین ست کنید. از شال و روسری متناسب با رنگ پوست خود استفاده کنید.

لباس مناسب آقایان: یک پولوشرت و یا بلوز آستین بلند را با یک شلوار کتان ست کنید. کفش کالج و یا لوفر هم می‌تواند تیپ شما را تکمیل کند.

 محیط کار چی بپوشم

لباس مناسب بانوان: مانتو مشکی، مانتو سرمه‌ای و یا قهوه‌ای بهترین رنگ‌هایی است که می‌توانید بپوشید. همچنین در محیط کار بهتر است از کفش پاشنه بلند و یا کتانی استفاده نکنید.

لباس مناسب آقایان: شلوار پارچه‌ای، پیراهن مردانه آستین بلند (ترجیحا آبی و سفید) بهترین انتخاب برای شماست. کفش رسمی مردانه را جایگزین کالج و کتانی کنید.

حالا چی بپوشم محل کار

عروسی چی بپوشم

لباس مناسب بانوان: یک لباس مجلسی متناسب با فرم بدن خود بپوشید، کفش پاشنه بلند مهم‌ترین انتخابی است که می‌توانید با این مدل لباس داشته باشید. کمتر از اکسسوری استفاده کنید.

لباس مناسب آقایان: تاکسیدو و یا کت و شلوار دو دکمه بپوشید. پیراهن سفید با با کراوات یا پاپیون بپوشید. کفش آکسفورد مردانه را با بند ساعت و کمربند خود ست کنید.

حالا چی بپوشم عروسی

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “کت و شلوار راه راه مردانه را چگونه ست کنیم؟” را مطالعه کنید.

مطالب بیشتر در مد و زیبایی

همچنین بخوانید:

راهنمای استایل افراد کچل

در انتخاب رنگ لباس باید توجه و رنگی را انتخاب کنید که دارای تضاد نسبی با رنگ پوست شما باشد…