در موقعیت‌های مختلف چه لباسی بپوشیم؟

۷
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
حالا چی بپوشم؟ از آن سوال‌ها است که همیشه و همواره همراه همه آدم‌ها است به خصوص خانم‌ها ولی آقایان هم این مشغله فکری را دارند.
حالا چی بپوشم

حالا چی بپوشم ؟ سوالی است که بسیاری از ما در طی روز و قبل از هر مهمانی، مجلس و … از خود می‌پرسیم. در این مطلب مجله دلتا قصد داریم به شما کمک کنیم تا در زمان کوتاه‌تری به پاسخ این سوال برسید. با ما همراه باشید.

حالا چی بپوشم

دورهمی چی بپوشم

لباس مناسب بانوان: یک دامن مدادی یا شلوار راحتی زنانه، با شومیز زنانه و کفش پاشنه بلند بپوشید.

لباس مناسب آقایان: شلوار پارچه‌ای مردانه، پیراهن مردانه و کفش لوفر بهترین انتخاب خواهد بود.

 تیپ اسپرت 

لباس مناسب بانوان: بی‌خیال شلوار جین زنانه و کتانی سفید شوید و به جای آن شلوار ابریشمی یا دامن بپوشید. کفش زنانه تخت و بلوز طرح دار بپوشید.

لباس مناسب آقایان: شلوار جین را با یک جفت کفش کتانی مردانه یا کفش لوفر ست کنید. کت تک و یا کت بلیزر می‌تواند انتخاب مناسب برای شما باشد. به اندازه بودن لباس توجه داشته باشید و هرگز لباس گشاد یا تنگ نپوشید.

 محیط کار چی بپوشم

لباس مناسب بانوان: مانتو مشکی، مانتو سرمه‌ای یا قهوه‌ای بهترین رنگ‌هایی است که می‌توانید بپوشید. همچنین در محیط کار بهتر است از کفش پاشنه بلند و یا کتانی استفاده نکنید.

لباس مناسب آقایان: شلوار پارچه‌ای، پیراهن مردانه آستین بلند (ترجیحا آبی و سفید) بهترین انتخاب برای شماست. کفش رسمی مردانه را جایگزین کالج و کتانی کنید.

حالا چی بپوشم محل کار

عروسی چی بپوشم

لباس مناسب بانوان: یک لباس مجلسی متناسب با فرم بدن خود بپوشید، کفش پاشنه بلند مهم‌ترین انتخابی است که می‌توانید با این مدل لباس داشته باشید. کمتر از اکسسوری استفاده کنید.

لباس مناسب آقایان: تاکسیدو و یا کت و شلوار دو دکمه بپوشید. پیراهن سفید با کراوات یا پاپیون بپوشید. کفش آکسفورد مردانه را با بند ساعت و کمربند خود ست کنید.

حالا چی بپوشم عروسی

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی استایلی با کت تک زنانه را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

با این چند مدل روسری، در هر مجلسی بدرخشید

استفاده از روسری ترند (مد شده) مناسب‌ برای ۱۴۰۱ باعث می‌شود که شما پوشش جذاب و به‌روزی داش…