کت و شلوار زنانه، انتخابی شیک و جذاب

۷
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
کت و شلوار زنانه و دخترانه از آن دست لباس‌هایی است که همیشه و در همه مکان‌ها و مهمانی‌ها می‌توان از آن استفاده کرد و در عین حال خوش تیپ و خاص بود.
کت شلوار زنانه

کت و شلوار از لباس‌های رسمی در بین خانم‌ها محسوب می‌شوند و اگر تمایل دارید در مجالس و مهمانی‌ها تیپی رسمی و پوشیده داشته باشید بهتر است این مدل لباس را انتخاب نمایید. فقط دقت کنید که کت و شلواری که می‌پوشید مطابق با مد روز و فرم اندام شما باشد. با مجله دلتا همراه باشید.

انتخاب کت و شلوار بر اساس فرم اندام

برای انتخاب این لباس، استایل و فرم بدن اهمیت زیادی دارد. خانم‌های چاق یا لاغر، قد کوتاه یا قد بلند برای خرید کت و شلوار باید مواردی را رعایت کنند. پس فرم بدن خود را بشناسید و بهترین انتخاب را بر اساس فرم بدن خود داشته باشید.

به عنوان مثال اگر کمر باریکی ندارید از  کت و شلوار های پاچه گشاد استفاده کنید، تا همواره تمرکز دید از کمر به سمت انتهای شلوار منتقل شود.

کت شلوار زنانه بلند

یا مثلا خانم‌هایی که کوتاه قد هستند (زیر  ۱۶۵ سانتی متر)، از کت‌های کوتاه استفاده کنند تا قد آن‌ها کشیده‌تر شود. برای خانم‌های قد بلند همواره استایل‌های هم رنگ پیشنهاد می‌شود، که جذابیت بیش‌تری در اندام آن‌ها به نسبت گزینه‌های چند رنگ دارد.

کت شلوار زنانه قد کوتاه

ست کردن کت و شلوار زنانه

کت و شلوار زنانه طوسی، به علت خنثی بودن رنگ آن، قابلیتی عالی برای ست شدن با رنگ‌های مکمل کیف، کفش و اکسسوری دارد و در واقع یک استایل کاربردی را در اختیارتان قرار می‌دهد، مخصوصا اگر آن را با کفش پاشنه بلند مشکی ست کنید. اگر استایل کت و شلوار، اسپرت باشد به راحتی می‌توانید با انواع کتونی به خصوص کتونی سفید ست کنید.

کت شلوار زنانه طوسی

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی چرا نباید لباس ارزان خرید؟ را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

با ترک این ۷ عادت‌، جوان بمانید

اگر از پیری زودرس می‌ترسید بهتر است سبک زندگی خود را مقداری بهبود دهید تا علائم ظاهری پیری…