خانه مد و زیبایی رنگ صورتی در استایل روزهای سرد

رنگ صورتی در استایل روزهای سرد

۰
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بسیاری از خانم‌ها بااینکه به این رنگ علاقه دارند، از پوشیدن لباس‌هایی به این رنگ خودداری می‌کنند.
رنگ صورتی در استایل

رنگ صورتی، یک از رنگ‌هایی است که از آن با نام «رنگ دخترانه» یاد می‌کنند؛ البته اینطور نیست که آقایان نتوانند از این رنگ استفاده کنند، اما صورتی بیشتر رنگ موردعلاقه خانم‌هاست تا آقایان. بسیاری از خانم‌ها بااینکه به این رنگ علاقه دارند، از پوشیدن لباس‌هایی به این رنگ خودداری می‌کنند، چون فکر می‌کنند که پوشیدن رنگ صورتی، باعث می‎شود شبیه پرنسس‌های دیزنی شوند. این تفکر به این خاطر است که اکثرا با نحوه ست کردن صحیح استایل صورتی آشنایی نداریم و حتی بیش ازحد از رنگ‌ صورتی در پوششمان استفاده می‌کنیم. ما در این مطلب مجله دلتا قصد داریم که راهکارهایی برای رنگ صورتی در استایل روزهای سرد ارائه دهیم که اگر رعایتشان کنید، می‌توانید جذاب‌ترین استایل را داشته باشید.

رنگ صورتی در استایل روزهای سرد

ترکیب صورتی با رنگ‌های هم‌خانواده

یکی از بهترین روش‌های پوشیدن رنگ صورتی، این است که رنگ صورتی را با رنگ‌های هم‌خانواده، مثل قرمز، نارنجی، گلبهی و… ست کنیم. می‌توانید با بازی با رنگ‌ها، بهترین ترکیب رنگ را بسیازید.

رنگ صورتی در استایل رنگ هم خانواده

ترکیب صورتی با سایر رنگ‌ها

از آنجا که صورتی، رنگ بسیار ملایمی است، با رنگ‌های بسیار تیره مثل سبز زیتونی یا آبی نفتی و سورمه‌ای و.. ترکیب بسیار زیبایی می‌سازد. حتما امتحان کنید.

ترکیب صورتی با جین

بعد از انتخاب رنگ، می‌توانید به سراغ انتخاب جنس پارچه لباسی بروید که همراه با رنگ صورتی می‌پوشید؛ مثلا اینکه لزومی ندارد، حتما یکی از لباس‌ها کاملا به‌رنگ صورتی باشد، می‌توانید یک کاپشن یا حتی یک لباس مجلسی با خز صورتی انتخاب کنید. یااگر طرفدار خز نیستید، جین نیز همراه خوبی برای رنگ صورتی است؛ کت جین یا شلوار جین، به‌خصوص به رنگ آبی تیره.

رنگ صورتی در استایل جین

صورتی کمرنگ و سفید

استایل مونوکروم سفید، یکی از شیک‌ترین استایل‌هاست؛ اما اگر دوست ندارید سرتاپا سفید بپوشید، صورتی به کمکتان می‌آید. یک رنگ صورتی بسیار ملایم انتخاب کنید و همراه با لباس‌های سفید بپوشید.

رنگ صورتی در استایل سفید

صورتی و سفید و مشکی

اگر اهل استفاده از چند رنگ در استایل هستید، می‌توانید به رنگ‌های آیتم قبلی، مشکی و حتی یک رنگ هم‌خانواده با صورتی نیز اضافه کنید. به این ترتیب، استایل از سادگی درمی‎آید و درعین هارمونی داشتن، رنگارنگ می‌شود.

اکسسوری صورتی

 درنهایت می‌توانید از اکسسوری‌های صورتی استفاده کنید؛ مثلا کیف و کفش صورتی یا تل، زیورآلات و شال صورتی رنگ.

صورتی اکسسوری

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “ویژگی لباس شب مشکی؛ مناسب عروسی” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

بافتنی زنانه مناسب را چگونه انتخاب کنیم؟

خانم‌ها هنگامی که می‌خواهند لباس بافتنی انتخاب کنند باید به فرم اندام خود نیز توجه داشته ب…