رنگ صورتی در استایل روزهای سرد

۵
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بسیاری از خانم‌ها با اینکه به این رنگ علاقه دارند، از پوشیدن لباس‌هایی به این رنگ خودداری می‌کنند.
رنگ صورتی در استایل

صورتی بیشتر رنگ موردعلاقه خانم‌هاست تا آقایان. بسیاری از خانم‌ها بااینکه به این رنگ علاقه دارند، از پوشیدن لباس‌هایی به این رنگ خودداری می‌کنند، چون فکر می‌کنند که پوشیدن رنگ صورتی، باعث می‎شود شبیه پرنسس‌های دیزنی شوند. این تفکر به این خاطر است که اکثرا با نحوه ست کردن صحیح استایل صورتی آشنایی نداریم و حتی بیش ازحد از رنگ‌ صورتی در پوشش‌مان استفاده می‌کنیم. ما در این مطلب از مجله اینترنتی دلتا قصد داریم که راهکارهایی برای رنگ صورتی در استایل روزهای سرد ارایه دهیم که اگر رعایتشان کنید، می‌توانید جذاب‌ترین استایل را داشته باشید.

رنگ صورتی در استایل زنانه 

  • ترکیب صورتی با رنگ‌های هم‌خانواده

یکی از بهترین روش‌های پوشیدن رنگ صورتی، این است که رنگ صورتی را با رنگ‌های هم‌خانواده، مثل قرمز، نارنجی، گلبهی و… ست کنیم. می‌توانید با بازی رنگ‌ها، بهترین ترکیب رنگ را بسازید.

  • ترکیب صورتی با سایر رنگ‌ها

از آنجا که صورتی، رنگ بسیار ملایمی است، با رنگ‌های بسیار تیره مثل سبز زیتونی یا آبی نفتی و سورمه‌ای و.. ترکیب بسیار زیبایی می‌سازد. حتما امتحان کنید.

  • ترکیب صورتی با جین

بعد از انتخاب رنگ، می‌توانید به سراغ انتخاب جنس پارچه لباسی بروید که همراه با رنگ صورتی می‌پوشید؛ مثلا اینکه لزومی ندارد، حتما یکی از لباس‌ها کاملا به‌رنگ صورتی باشد، می‌توانید یک کاپشن یا حتی یک لباس مجلسی با خز صورتی انتخاب کنید. یا اگر طرفدار خز نیستید، جین نیز همراه خوبی برای رنگ صورتی است؛ کت جین یا شلوار جین، به‌خصوص به رنگ آبی تیره.

رنگ صورتی در استایل جین

  • صورتی کمرنگ و سفید

استایل مونوکروم سفید، یکی از شیک‌ترین استایل‌هاست؛ اما اگر دوست ندارید سرتاپا سفید بپوشید، صورتی به کمک‌تان می‌آید. یک رنگ صورتی بسیار ملایم انتخاب کنید و همراه با لباس‌های سفید بپوشید.

  • صورتی و سفید و مشکی

اگر اهل استفاده از چند رنگ در استایل زنانه هستید، می‌توانید به رنگ‌های آیتم قبلی، مشکی و حتی یک رنگ هم‌خانواده با صورتی نیز اضافه کنید. به این ترتیب، استایل از سادگی درمی‎آید و درعین هارمونی داشتن، رنگارنگ می‌شود.

اکسسوری صورتی

 درنهایت می‌توانید از اکسسوری‌های صورتی استفاده کنید؛ مثلا کیف و کفش صورتی یا تل، زیورآلات و شال صورتی رنگ.

صورتی اکسسوری

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه «زنان ریز نقش چه بپوشند؟» بخش مد و فشن دلتا را دنبال کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

با ترک این ۷ عادت‌، جوان بمانید

اگر از پیری زودرس می‌ترسید بهتر است سبک زندگی خود را مقداری بهبود دهید تا علائم ظاهری پیری…