با سرهمی استایل خیابانی متفاوتی بسازید

۱
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
جامپ‌سوت، انواع و مدل‌های مختلفی دارد که یکی از معروف‌ترین آن‌ها اورآل است که درواقع همان لباس سرهمی پیشبندی کارگران است که معمولا از جنس جین ساخته می‌شود.
استایل خیابانی با سرهمی

جامپ‌سوت یا اورال، لباسی است یک تکه، و همانطور که از نامش پیداست یک‌سره دوخته می‌شود و از بالا تا پایین بدن را پوشانده و باتوجه به نوع و مدلش آستین بلند، آستین کوتاه، پاچه‌بلند و پاچه کوتاه است و می‌تواند مدل‌های مختلف یقه داشته باشد. این لباس در ایران نیز طرفداران زیادی دارد. در این مطلب مجله دلتا، چند شیوه استایل خیابانی با سرهمی را بدون اینکه با قوانین و عرف لباس پوشیدن در ایران مغایرت داشته باشد، به شما می‌آموزیم. با ما همراه باشید.

با سرهمی استایل خیابانی متفاوتی بسازید

اورال با کت همرنگ

اگر استایل مونوکروم را می‌پسندید یا اینکه دوست ندارید بیش ازحد به چشم بیاید، می‌توانید یک کت یا مانتو کتی همرنگ با اورال بپوشید. بدین ترتیب، قدبلندتر نیز به‌نظر می‌رسید. در این مورد، در انتخاب رنگ لباس دقت کنید. چون تنها یک رنگ در استایل‌تان استفاده می‌شود، باید حتما با رنگ پوست‌تان همخوانی داشته باشد.

استایل خیابانی با سرهمی تنها

استایل خیابانی با سرهمی و پالتو

پالتو بهترین همراه روزهای سرد سال است. می‌توانید پالتو را همراه سرهمی بپوشید و برای انتخاب پالتو مناسب، به نوع یقه سرهمی، جنس سرهمی، رنگ و دوختش دقت کنید تا بتوانید پالتو مناسب برایش انتخاب کنید. در این استایل می‌توانید کفش‌های پاشنه‌دار نیز بپوشید.

استایل خیابانی با سرهمی پالتو

استایل خیابانی با سرهمی و کت تک

اگر جایی که می‌روید، یک مجلس مهمانی رسمی یا یک دیدار رسمی است و می‌توانید لباس کوتاه‌تری بپوشید، کت تک را برای پوشیدن روی اورال انتخاب کنید. دقت کنید که همراه این استایل حتما باید کفش زنانه رسمی، مثل پامپ یا کفش نوک‌تیز پاشنه‌دار بپوشید و ترجیحا از کیف دستی همرنگ کفش استفاده کنید.

استایل خیابانی با سرهمی کت تک

جامپ‌سوت با پانچو یا شنل

پانچو یا شنلی، یکی از بهترین گزینه‌ها برای لباس‌های پاییزه است، زیرا را تا حد زیادی از سرما جلوگیری می‌کند. می‌توانید پانچو را خودتان نیز با استفاده از دو شال به‌راحتی درست کنید. با انتخاب یک پانچوی بلندتر و گشادتر می‌توانید آن را همراه اورال بپوشید.

استایل خیابانی با سرهمی پانچ

اورال و پافر

می‌توانید با انتخابی درست استایل خیابانی با سرهمی متنوع‌تری داشته باشید. اینبار برعکس عمل کنید؛ اورال آستین بلند انتخاب کرده و روی آن پافر بپوشید. این استایل تقریبا اسمارت‌کژوآل بوده و می‌توانید همراه با آن، هم کتونی و هم نیم بوت بپوشید.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “کت و شلوار زنانه انتخابی شیک و جذاب” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

نکات مهم مراقبت از پوست در ایام نوروز

مراقبت از پوست در ایام نوروز را جدی بگیرید و در صدد انجام دادن آن برآیید. …