بهترین آرایش برای لباس شب مشکی

۱۰
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
یکی از روش‌های جذاب‌تر کردن آرایش با لباس شب مشکی استفاده از اکسسوری های رنگی است. رنگ‌هایی که تضاد رنگی با مشکی ایجاد می‌کنند و جذابیت لباس و آرایش را چندبرابر خواهند کرد.
آرایش با لباس شب مشکی

رنگ مشکی یکی از جذاب‌ترین رنگ‌های لباس در مهمانی و مجالس رسمی و ویژه است که هیچ وقت از مد نمی‌افتد. مزیتی که لباس‌های مشکی دارند این است که با هر نوع آرایشی ست می‌شوند و می‌توانید مدل‌های مختلف آرایشی را با آن‌ها امتحان کنید. در این مطلب با بهترین آرایش با لباس شب مشکی آشنا می‌شوید. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

بهترین آرایش با لباس شب مشکی

ترکیب مشکی و قرمز

یکی از رنگ‌هایی که جذابیت را در لباس شب مشکی دو چندان می‌کند استفاده از رنگ قرمز است.

آرایش با لباس شب مشکی قرمز

تضاد این دو رنگ به طرز مشخص و متمایزی شما را جذاب‌تر خواهد کرد و به نوعی الهام‌بخش آرایش کلاسیک است. اگر پوست روشنی دارید این ترکیب رنگ مناسب پوست شما است.

آرایش سایه چشم مناسب لباس مشکی

یکی از روش‌های هماهنگ‌کردن آرایش با لباس شب مشکی، سایه‌چشم است که با حالت‌های مختلف می‌توان آن را هماهنگ کرد. البته بهتر است به آرایش چشم و بهترین انتخاب با رنگ پوست هم دقت کنید. به عنوان مثال می‌توانید آرایش سایه چشم را با رنگ اکسسوری‌هایی که با لباس استفاده می‌کنید هماهنگ کنید.

آرایش با لباس شب مشکی سایه

یکی از روش‌های جذاب‌تر کردن آرایش با لباس شب مشکی استفاده از اکسسوری‌های رنگی است. رنگ‌هایی که تضاد رنگی با مشکی ایجاد می‌کنند جذابیت لباس و آرایش را چند برابر خواهند کرد. این موضوع بسیار متداول است و زیبایی خاصی به شما می‌بخشد.

آرایش دخترانه

از آن‌جایی که لباس شب مشکی با اکثر رنگ‌ها ست می‌شود، رنگ‌های ملایم‌تر و مات‌تر برای رده‌های سنی پایین‌تر مناسب‌تر است و دختران جوان از رنگ‌های صورتی، نود و رنگ‌های ملایم با لباس مشکی بیشتر استفاده کنند. رژ‌لب‌های صورتی کم‌رنگ و مات و رژگونه‌های گلبهی صورتی با رنگ مشکی بسیار هماهنگ هستند.

آرایش با لباس شب مشکی دخترانه

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلب ۳ ترفند که آرایش شما را طبیعی‌تر می‌کند را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

بخوابید و پوست و موی زیبا داشته باشید

بدن در زمان خواب خود را بازسازی می‌کند و شما می‌توانید از همین فرآیندهای طبیعی استفاده کنی…