ویژگی لباس شب مشکی

۵
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
در انتخاب لباس به فصل و مکان توجه داشته باشید، به طور کلی لباس‌های بلند برای فصل‌های پاییز و زمستان مناسب‌تر هستند. در حالی که لباس‌های تا بالای زانو، برای بهار و تابستان. علاوه بر آن جایی که عروسی در آن برگزار می‌شود نیز بسیار اهمیت دارد. 
لباس شب مشکی

نه تنها پوشیدن لباس‌های مشکی در عروسی مشکلی ندارد بلکه، پوشیدن لباس‌های سرهم، لباس‌های دو تکه و حتی پوشیدن کت شلوار نیز عجیب نیست. به خصوص در عروسی‌هایی که در فصل زمستان برگزار می‌شوند، که گرم بودن و جذاب به نظر رسیدن لباس، مهم‌ترین موضوع است. بنابراین با رنگ مشکی، یک لباس شب بسیار جذاب داشته باشید. پس ناخودآگاه اصلی‌ترین دغدغه که انتخاب رنگ لباس است، از بین می‌رود. با مجله دلتا همراه باشید تا آنچه از لباس شب مشکی باید بدانید.

ویژگی لباس شب مشکی؛ مناسب عروسی

نکات مهم در انتخاب لباس شب مشکی :

  • دور رنگ‌های سفید، کرم و لیمویی را خط بکشید، از رنگ‌هایی که شبیه به رنگ لباس عروس است دوری کنید. نباید جوری به نظر برسید که انگار می‌خواستید بیشتر از عروس در معرض توجه باشید!

لباس شب مشکی بلند

  • لباس‌های ریسکی نپوشید، پیراهن مشکی برای عروسی می‌تواند مناسب باشد، به شرطی که خیلی باز، کوتاه یا تنگ نباشد! از لباس‌هایی که یقه خیلی باز دارند یا خیلی کوتاه هستند، برای پوشیدن در عروسی خود‎داری کنید. عروسی یک مراسم خاص و کلاسیک است.

لباس شب مشکی کوتاه

  • از زیورآلات بیش از اندازه استفاده نکنید، تعداد زیورآلات از ۳ تا بیش‌تر نشود. در حالی که می‌خواهید مقداری به جذابیت خود اضافه کنید، نباید طوری به نظر برسد که انگار بیش از حد استفاده کرده‌اید. مثلا اگر یک ژاکت و کفش روشن پوشیدید، بهتر است از زیورآلات ساده‌تر استفاده کنید. همچنین اگر می‌خواهید از جواهرات چشمگیر استفاده کنید، بهتر است کیف و کفشتان ساده باشد.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “راهنمای لباس پوشیدن برای خانم‌های مو کوتاه” را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

چگونه بدون هزینه شیک‌‌پوش باشیم؟

دلتان می‌خواهد یک خانم یا آقای خوش‌لباس و شیک‌پوش باشید اما بودجه زیادی برای خرید لباس ندا…