راهنمای لباس پوشیدن برای خانم‌های مو کوتاه

۵
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
هنگام انتخاب لباس باید به یقه آن توجه کنید زیرا در زیبایی ظاهری تاثیر زیادی دارد. یقه‌های دکلته و رومی از این جهت که به دیده شدن شانه و گردن شما کمک می‌کند، می‌تواند بهترین انتخاب برای لباس باشد.
خانم های مو کوتاه

رایج‌ترین سوال خانم های مو کوتاه این است که با موی‌ کوتاه چه لباس مجلسی بپوشیم؟ شاید تابه‌حال به این مسئله فکر نکرده باشید اما مدل مو روی لباس‌هایی که می‌پوشید تاثیر می‌گذارد. به عنوان مثال لباسی که به موی بلند می‌آید، ممکن است که با مدل موی کوتاه جور نباشد. هنگامی که مو بلند است، هر نوع لباس مجلسی را بدون ذره‌‌ای نگرانی بپوشید و بعد تصمیم بگیرید که می‌‌خواهید با موها چه کنید. اما در مواجهه با موی کوتاه، این روند کاملا برعکس می‌‌شود؛ وقتی موها کوتاه می‌شود، این موها هستند که برای جزییات استایل تصمیم می‌گیرند. با مجله دلتا همراه باشید.

راهنمای لباس پوشیدن برای خانم‌ های مو کوتاه

از آنجا که مدل مو کوتاه به شما استایلی پسرانه می‌دهد، باید لباس‌ها را به گونه‌ای انتخاب کنید که تعادل در ظاهر برقرار شود. به عنوان مثال دامن یا پیراهن‌های ماکسی بپوشید تا ظرافت و زنانگی به استایل شما بازگردد. اگر می‌خواهید شلوار بپوشید، از اکسسوری‌ها کمک بگیرید. یک پیراهن یقه اسکی با شلوار جین به همراه یک گوشواره بزرگ یا حتی کفش پاشنه بلند می‌تواند تعادل را در ظاهرتان ایجاد کند.

  • گوشواره‌های بزرگ، گردنبندهای بولد، هدبند و به طور کلی اکسسوری‌هایی که توی چشم هستند، بهترین انتخاب خواهند بود.
  • از پوشیدن لباس‌های خیلی گشاد خودداری کنید، زیرا این فرم لباس با موهای کوتاه هیچ هم‌خوانی ندارد. هر چه لباس فیت‌تر باشد، بهتر است.
  • دامن و پیراهن‌ کوتاه بهترین انتخاب هستند. اگر استایلی کلاسیک داشته باشید، می‌توانید از بوت‌های بلند یا کلاه‌های کلاسیک در کنار آن کمک بگیرید. دامن را ساده و بلوز را طرحدار انتخاب کنید. رنگ آن‌ها نیز باید یا مشابه باشند یا متضاد.

خانم های مو کوتاه کلاه

  • اگر در میانسالی به سر می‌برید و می‌خواهید که روی موهای کوتاه تمرکز کنید تا ظاهری جوان‌تر داشته باشید، می‌توانید از پیراهن‌های کوتاه کمک بگیرید. پیراهن‌های کوتاه از این رو که تاکید را روی موهای شما می‌گذارد، شما را جذاب‌تر و جوان‌تر نشان می‌دهد. از رنگ‌های روشن و شاد برای پیراهن استفاده کنید.

خانم های مو کوتاه سن بالا

استایل مجلسی خانم های مو کوتاه

رنگ مشکی، رنگی بسیار جذاب است و به سادگی بار نیمی از جذابیت استایل را به دوش خواهد کشید. از دیگر مزایای این رنگ شکوه آن است. همچنین انتخاب این رنگ خنثی، آزادی عمل در انتخاب سبک آرایش صورت، جنس و نوع اکسسوری انتخاب شده و ست کیف و کفش را بالا می‌برد. در واقع دیگر لازم نیست نگران تیره یا روشن بودن رنگ موها باشید چرا که لباس مجلسی مشکی به خوبی با کلیه رنگ‌ موها همخوانی دارد.

وقتی موها کوتاه است، برای انتخاب لباس مجلسی، ابتدا به سراغ لباس‌هایی با پارچه‌‌های لطیف و ظریف‌‌تر بروید. انتخاب لباس مجلسی با پارچه‌های ضخیم و خشن، به هیچ وجه توصیه نمی‌‌شود. ظرافت و لطافت پارچه‌‌های نازک و لطیف، کمک می‌ کند که ظرافت زنانه در استایل دیده شود.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “چند تکنیک برای استایل ریز نقش ها” را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

چند مدل بستن روسری که شما را جذاب‌تر از همیشه می‌کند

سال‌هاست که روسری و مدل بستن روسری جزئی از استایل غیرقابل انکار و ضروری خانم‌ها در کشورمان…